VIDEO: Adela Banášová opäť najobľúbenejšou moderátorkou: Vieme, v čom sa skrýva jej úspech!

V diváckej ankete Telkáč roka získala bezkonkurenčne najviac počet hlasov v kategórii najobľúbenejšia moderátorka. V rozhovore nám prezradila, čomu vďačí za tento úspech.

Charizmatická moderátorka nám prezradila, v čom sa skrýva jej úspech

Charizmatická moderátorka nám prezradila, v čom sa skrýva jej úspech

Zdroj: Ján Zemiar

Uznávaná moderátorka, ktorá nás baví svojou osobnosťou, všeobecným prehľadom a schopnosťou improvizovať v každej situácii. Sympatická blondínka, ktorá je na moderátorskej scéne už viac ako 15 rokov si nás získala aj svojou prirodzenosťou a neuveriteľnou charizmou. V úprimnom rozhovore sa rozrozprávala o svojej kariére a tiež prezradila, akej profesii sa vždy chcela venovať.

Prečítajte si aj: VIDEO: Oslava 20. výročia Zoznam.sk plná známych osobností: Nechýbala obľúbená anketa Telkáč roka 2016 a zakladatelia portálu

Výhra ju úprimne potešila

Pôvabná moderátorka prezradila, že výhra v ankete Telkáč roka 2016 ju veľmi teší a priazeň ľudí a okolia ju napĺňa radosťou. „Vzhľadom na to, že nemám žiadne sociálne siete, tak ma to tiež prekvapuje, že to nejak funguje. Celkovo je to veľmi sympatické, keďže v dnešnej dobe sú občas tendencie posudzovať a ktitizovať, že si ľudia nájdu čas napísať niečo pekné a pozitívne. To sa mi páči a napĺňa ma to radosťou,“ začala Adela.

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s našou najlepšou slovenskou moderátorkou Adelou Banášovou

Čo sa skrýva za jej úspechom?

Na otázku, čo sa skrýva za úspechom Adely Banášovej, odpovedala veľmi jasno. „Myslím si, že je to tak nastavené, že máme mať každý svoj príbeh v živote, ktorý si máme odžiť a ja mám mať jednoducho túto skúsenosť. Beriem to tak, že je to nejako dané,“ priznala sympatická moderátorka.

Rešpekt

Zaujímalo nás tiež, či mala počas svojej moderátorskej kariéry pred niekým obrovský rešpekt.„Veľmi často. Vždy si vtedy hovorím, že prečo by som mala mať vôbec z niekoho strach, že je to nezmysel. Toto máme podľa mňa tak naučené, že rozdeľujeme ľudí takto a to sa snažím nejako nerobiť aj voči iným, ktorí so mnou robia rozhovor a ani keď ja sa s niekým kontaktujem. Rešpekt je ale iná vec, a ten treba mať voči každému,“ odpovedala úprimne.

Vysnívaná profesia

Aj vás vždy zaujímalo, čím by bola, keby nebola moderátorkou? Vtipná Adela odpovedala s nadšením a nadhľadom. „Mňa by veľmi bavilo viesť hotel. Ja by som urobila najlepší wellness na svete, už teraz mám všetko vymyslené. Základ je nepúšťať tam deti, to je vec, ktorá sa musí na Slovensku ešte inak vymyslieť. Hotel s wellnessom a reštauráciou, čiže gastro a hoteliérstvo ma fascinuje. Je mi však jasné, že je to ťažké, že si to len ja snívam,“ povedala s úsmevom.

Inšpirujte sa: Čerstvo zasnúbená dvojica Adela Banášová a Viktor Vincze: Toto sú ich najzaľúbenejšie fotografie!

 

Foto:
Ján Zemiar, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba