Dymové líčenie vhodné pre rôzne typy žien: Viete, ako ho nosiť a pôsobiť šik?

Rebelské, sexi a s nádychom „rock and rollu“. Presne také je dymové líčenie, ktoré skrátka nikdy nevyjde z módy.

Zdroj: Profimedia

Ak túžite zaujať zvodným a sexi pohľadom, tento typ líčenia bude pre vás ako stvorený. Tmavé očné tiene nielenže opticky zväčšia vaše oči, ale zároveň vám vyčarujú hviezdny look. Nechajte sa inšpirovať naším výberom, ktorý dokazuje, že dymové líčenie je určené naozaj pre všetky typy žien.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie kozmetické produkty s výťažkami z byliniek: Tieto stoja za vyskúšanie!

Tmavý typ

Brunetkám s hnedými očami či tmavšou pokožkou pristane dymové líčenie v rôznych prevedeniach. Skúste staviť na extravagantný typ líčenia a obrkresliť aj spodnú časť oka práškovým očným tieňom, ktorý vytvorí efekt zvodných očí.

Pre ryšavky

Ženy s hrdzavým odtieňom vlasov a svetlejšou pleťou môžu siahnúť po prírodnejších odtieňoch očných tieňov. Na výber máte zo zemitých farieb, akými sú tmavo hnedá, šedá či béžová. Vyčarujte si nezabudnuteľný make-up vďaka prírodnej paletke od Lancome a zažiarte.

Porcelánové bábiky

Svetlé typy s porcelánovou pokožkou a blond vlasmi môžu siahnúť po čiernych odtieňoch, ktoré vyčarujú dokonalý kontrast farieb. S týmto sexi a zvodným lookom zaručene zaujmete a je vhodný najmä na večerné udalosti, akými sú rande, drink s priateľmi či obľúbený koncert.

Modré oči

Žený s prirodzeným lookom a modrými očami by mali siahnúť po palete očných tieňov, ktorá zahŕňa viacero farieb od bielej, šedej až po tmavú. Práve s touto paletou si vyčarujete naturálnejšie líčenie a vytieňujete oko " do stratena".

Inšpirujte sa: VIDEO: Naturálne denné líčenie pre pehavé typy: Minimalistický make-up, ktorý vyzdvihne vašu prirodzenú krásu

"Summer look"

Ženy s opálenou pokožkou a latino americkým vzhľadom si môžu dovoliť experimentovať aj v dymovom líčení. V tomto prípade sú dovolené aj farby a žiarivejšie odtiene. Inšpirujte sa modelkou Sarou Sampaio a zakomponujte do svojho dymového líčenia oranžovú! Tento kontrast farieb si skrátka zamilujete.

 

Foto:
Profimedia, Dior, Lancome, Chanel, Loreal, Avon
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba