Presunúť na hlavný obsah

Môj muž chodil neskoro domov z práce: Neprekvapilo ma to, že ma podvádza, ale s kým...

Sex a vzťahy

Anna (33) svojho manžela podozrievala z nevery už dlhšie. V podstate sa jej uľavilo, keď sa jej to potvrdilo. Avšak nikdy by neverila, kto je jej „sokyňou“.

Deti do jeho predstavy ideálneho života nespadali

Vzťah Anny a jej manžela bol od začiatku komplikovaný. Už keď sa rozhodol vziať si ju, bolo to viac menej pod nátlakom. Už počas chodenia nadviazal Jaro vzťah s druhou ženou a keď sa to počas silvestrovskej noci Anna dozvedela vďaka sms-ke s textom „príď, čakám ťa sama doma“, myslela si, že je koniec. Avšak na druhý deň si uvedomila, že nedovolí tej druhej, aby mu ho prebrala. Tak mu dala ultimátum, ona alebo koniec dlhoročného vzťahu. Tak bola do pol roka svadba a Anna si myslela, že má najhoršie obdobie za sebou. To sa však hlboko mýlila. „Už keď som si Jara brala, bol odo mňa o 11 rokov starší, ja som mala tesne pred tridsiatkou a túžila som po deťoch. Hoci sa nebránil, nebol ani nadšený, keď som mu krátko po svadbe oznámila, že čakám dieťa. Miloval svoje pohodlie  a pokoj po práci, svoje koníčky, pri ktorých sa odreagoval. Jednoducho starostlivosť o dieťa nebola pre neho práve predstava príjemne stráveného času,“ objasňuje naša čitateľka Anna. 

Mohlo by vás zaujímať: Mužovi som dala druhú šancu kvôli nášmu synovi: Po mesiaci som odpovedala na telefonát, ktorý všetko zmenil

Našla opatrovateľku a priateľku v jednom 

No po prvom synovi prišiel krátko na to aj druhý syn a Anna ostala na oboch celkom sama. Keďže Jaro bol od rána do večera ako podnikateľ vyťažený a po práci unavený, s deťmi trávil naozaj minimum času. Dokonca cez víkendy sa venoval svojim aktivitám namiesto toho, aby trávil čas s rodinou. Annu to mrzelo, avšak vedela do čoho išla, keď si ho brala. „Rozhodla som sa teda najať opatrovateľku na pár hodín denne, aby som aj ja mohla zarábať vlastné peniaze. V porovnaní s Jarom to nebolo nič, ale mohla som si po troche šetriť, robiť rezervu, keby niečo. Alica bola mladá žena, ktorá bola čerstvo spromovaná a nenašla si prácu, ktorá by jej vyhovovala. Napriek tomu, že bola o 8 rokov odo mňa mladšia, rozumeli sme si. Po čase sme sa stali priateľkami a stretávali sa aj mimo nášho domova. Vedela mi skvele poradiť, čo sa týkalo oblečenia, čo práve letí, čo by som si mala kúpiť. Veľa sme sa spolu nasmiali, chodili po nákupoch a tak som si našla napokon nielen opatrovateľku, ale aj priateľku. Onedlho na to, sa však všetko začalo rúcať ako domček z karát,“ priznáva Anna ďalej. 

Čítajte tiež: Vzala som si muža len pre peniaze: To, čo sa stalo po piatich rokoch, som však nečakala

Neskoré príchody domov rovná sa milenka, ale aká?

Anna si všimla, že Jarove príchody domov sú čoraz neskoršie. Stále sa vyhováral na nový projekt, ale ona ho poznala príliš dobre na to, aby verila tomu, že je to pravda. Potom, čo jej Alica prezradila, že videla jej manžela, ako sa producíruje s nejakou mladou ženou po obchodnom centre, už nemala najmenších pochýb. Vraj sa k sebe mali a Jaro na nej doslova visel pohľadom. Alica ju nabádala k rozvodu. Dokonca jej poradila, aby si najala súkromného detektíva, aby sledoval Jara, aby mala dôkazy, keď príde k súdu. Avšak nemuselo k tomu ani dôjsť, pretože jedného dňa prišla domov z práce skôr a počula ako sa Alica s Jarom hádajú v kuchyni ich domu. „Alica kričala a plakala, že ho miluje, nech sa s tou kravou, teda so mnou rozvedie, že už jej prezradila, že má milenku. Na to sa začala vyzliekať a bozkávať Jara. Hoci sa spočiatku bránil, nakoniec začal spolupracovať. V tom som do toho vstúpila a vyfotografovala ich ako mi poradila moja opatrovateľka, priateľka a zradkyňa v jednom,“ prezradila Anna. 

Neprehliadnite: Našla som svojho manžela s inou ženou: Toto je dôvod, kvôli ktorému som s ním aj tak zostala

Zadosťučinenie a karma 

Hoci bola Anna znechutená, vedela, že je to jej vina. Vedela, aký Jaro je a napriek tomu si ho vzala. No tentokrát sa rozhodla, že mu to tolerovať nebude. Onedlho na to sa rozviedli a Alica nakoniec dosiahla svojho. Jaro sa s ňou oženil, pretože otehotnela, avšak Jaro si našiel novú milenku. Keď sa stretli raz v parku s deťmi, Alica stihla Anne ešte vykričať, že aspoň si môže užívať jeho prachy. „Vtedy som ju naozaj ľutovala. Otočila som sa na päte a odišla,“ dodáva na záver naša čitateľka.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe