Presunúť na hlavný obsah

Účinné krémy na krk a dekolt, ktoré vás zbavia vrások a jamiek: Verte, že po lete to vaša pokožka ocení

Krása

V starostlivosti o seba by sme nemali zabúdať na partie ako je krk, dekolt a prsia. A že nie ste práve najmladšia vôbec nevadí, poznáme zaručené tipy na vyhladenie pokožky!

Už dávno neplatí, že krásna pokožka sa rovná pokožka vystavovaná od rána do večera na priamom slnku. Nadmiera slnečných lúčov totiž spôsobuje starnutie pokožky a taktiež tvorbu vrások. Ak ste si tento rok nenechali poradiť a na vašej pokožke sa objavili známky vrások či jamiek, máme pre vás s.o.s. riešenie. Dekolt je sám o sebe najcitlivejší a preto sme sa sústredili práve na neho a jeho okolie.

Prečítajte si: Hairstylistka a odborníčka vo vlasovej starostlivosti vám prezradí výhody pri farbení vlasov s organickými farbami

Predstavujeme vám náš výber krémov a masiek na krk, vďaka ktorým bude vaša pokožka vitálnejšia

 

Sensai Cellular Performance Standard

Ide o vyživujúci a vypínací prípravok, ktorý spevňuje pokožku krku. Kľúčovou ingredienciou produktov radu Sensai je Koishimaru, vzácny hodváb. Paradoxom je, že ju v minulosti mohli používať výsostne príslušníci japonskej cisárskej rodiny. Sérum na krk a dekolt podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu. Minimalizuje vrásky a škvrny.

Neprehliadnite: Tipy redakcie na najlepšie make-upy pre rýchlo mastiacu sa pleť: Tieto vám pomôžu vyrovnať rovnováhu pokožky!

Phytorelax - Argan Silhouette Breast Neckline Act.cream

Aktívny krém na prsia a dekolt, ktorý posilňuje prirodzenú pružnosť a elasticitu pokožky. Spoznali sme ho v salóne Xoxo Body & Mind a zabezpečí vám maximálny komfort. Krém aplikujete tak, že jemne vmasírujete do oblastí, ktoré majú byť ošetrené, až kým sa krém úplne nevstrebe.

Institut Esthederm Bust Shaping Cream

Keďže v oblasti dekoltu je naša pokožka bez akejkoľvek podpory svalu, potrebuje zosilniť kožnú štruktúru samú o sebe. Keďže Institut Esthederm sa zaoberá skúmaním buniek našej pokožky, vyvíja tak prípravky čo najprirodzenejšie nášmu telu. Vďaka tomuto krému pokožka na dekolte nadobúda svoj pôvodný vzhľad a stáva sa tak mladistvejšia na pohľad.

Sisley Creme Piur Le Cou Neck

Sisley je dôkazom toho, že do kozmetiky sa oplatí investovať. Zjemnenie a remodelácia dekoltu je vhodná pre ženy, ktoré chcú zdokonaliť kontúry na krku a dekolte, kde vekom alebo vplyvom vonkajšieho prostredia dochádza k strate elasticity pokožky. Po aplikácii tohto krému je pleť okamžite hladšia, jemné linky a vrásky sú redukované. Krk je krásne vymodelovaný, vďaka pevnejšej pokožke.

Talika Bio Enzymes Mask Decollete

Značka Talika nás svojimi účinkami milo prekvapila a musíme povedať, že jej masky patria medzi najlepšie, aké sme za posledné týždne testovali. Po bioenzymatickej maske na tvár, sme zaoostrili na masku na krk, dekolt a prsia. Redukuje vrásky a jemné linky na krku a dekolte, vypína pleť. Pokožka je žiarivejšia a revitalizovanejšia, dokonca výsledok uvidíte už po 15 minútach po aplikácii.

- Najčítanejšie -