Poznáte všetky vaše erotogénne zóny

Možno máte pocit, že ste ich už objavili všetky: krk, stehná, uši, prsia, pery… a samozrejme, genitálie. Existujú však aj ďalšie zaujímavé erotogénne zóny na tele, ktorých dráždenie vás dokáže pekne rozpáliť, a ktoré stoja za preskúmanie počas dlhých jesenných večerov… O akých častiach tela je reč? Pozrime sa na ne bližšie.

Poznáte všetky vaše erotogénne zóny?

Poznáte všetky vaše erotogénne zóny?

Zdroj: Foto: Zerex

Ruky

Na rukách sa nachádza množstvo reflexných bodov. Ich masáž prináša nielen úľavu a uvoľnenie, ale aj vzrušenie. Príjemná zmyselná masáž prstov na rukách a dlaní, ideálne v spojení s voňavým masážnym olejčekom, navnadí vaše ruky na horúce pokračovanie milostných hier s partnerom…

Chodidlá

Podobne ako prsty na rukách, aj prsty na nohách sú veľmi citlivé a nachádza sa na nich množstvo nervových zakončení. Chodidlo naviac obsahuje akupresúrny bod pod názvom „K1“ (nachádza sa približne v tretine chodidla v smere od prstov, v strede), ktorého masáž vo vás dokáže naštartovať sexuálnu energiu.

Vlasy

Pokožka hlavy vyniká veľkou citlivosťou a bola by škoda to nevyužiť. Vlasy sú nielen korunou krásy ale aj zdrojom vzrušenia – vyskúšajte si celú škálu dotykov, od jemného hladkania po vlasoch po poriadne „zahrabanie“ prstov či ťahanie za vlasy, ak uprednostňujete drsnejšie posteľné hrátky.

Kríže

Táto namáhaná časť tela patrí medzi najcitlivejšie erotogénne zóny. Masáž horúcimi dlaňami, v kombinácii a levanduľovým či ružovým olejom, poskytnú krížom úľavu a jemné bozky na tejto časti tela sú veľmi vzrušujúce.

Na cestu po vašom tele síce nepotrebuje mapu, no niekedy sa vášmu partnerovi zíde pomoc. Pred nocou, plnou skúmania erotogénnych zón, sa páni môžu posilniť napríklad tabletkami na erekciu na prírodnej báze, ktoré zvyšujú libido a sexuálnu výdrž. Prípravky s obsahom „zelenej Viagry“ - Kotvičníka zemného, sú voľne dostupné online.

- reklamná správa -

 

Foto:
Zerex
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba