Mačacie oči ako nový beauty trend: Toto líčenie pristane skrátka každému!

Aj vy ste vždy túžili po zvodnom pohľade, ktorému neodolá žiaden muž? Teraz ho môžete docieliť pomocou sexi líčenia, ktoré vám vyčaruje „mačacie oči“. Trúfate si?

Zdroj: Profimedia

Hlavným znakom „mačacích očí“ sú predĺžené línie oka pomocou tekutej očnej linky, kajalovej ceruzky či očných tieňov. Základom je takpovediac zúžiť vaše oči a predĺžiť ich smerom ku spánkom. Ak neviete, ako sa nalíčiť v tomto štýle alebo neveríte svojím zručnostiam, skúste nahliadnuť do nášho výberu a inšpirovať sa.

Prečítajte si aj: Chcete husté mihalnice? Zbavte sa týchto zlozvykov

Zaujmite pohľadom

Silný očný kontakt je niečo, čo budete potrebovať pri prvom stretnutí s vaším vyvoleným. Nenechajte preto nič na náhodu a stavte na líčenie, ktoré je vo svete známe ako "mačacie oči". Práve toto slovné spojenie skvele vystihuje typ líčenia pre váš zvodný pohľad. Zvoľte kajalovú ceruzku, ktorá vám pomôže k docieleniu vášho požadovaného looku.

Neodolateľné oči

Nalíčte svoje oči tak, aby od vás ľudia nevedeli odpútať zrak. Dopomôžte si paletou očných tieňov, v ktorej nájdete základne farby pre vaše dymové líčenie. Zvoľte prírodné odtiene hnedej, tmavo sivú či čiernu a vytieňujte vaše oči do požadovaného tvaru. Čím dlhšia línia oka, tým lepšie!

Pôsobivá očná linka

Nemusíte byť profesionálny vizážista, aby ste si zvládli nalíčiť bezchybnú očnú linku. Tajomstvo sa skrýva vo výbere správneho produktu, s ktorým sa vám bude pracovať najľahšie. Môžete zvoliť gélovú očnú linku s malým štetcom, s ktorým docielite sexi "mačací pohľad". Postupujte podľa jednoduchého pravidla, kde jedným ťahom vyčarujete líniu od kútika oka smerom k spánkom.

Buďte rebelka!

Nepodliehajte stanoveným pravidlám a porušujte kozmetické zákony tak, ako sa vám zachce. Kajalová ceruzka vám bude nápomocná pri tomto type líčenia, kde sa využíva technika rozmazávania. V prvom bode obkreslite oko ceruzkou a v druhom rozmažte jej líniu štetcom alebo vlastným prstom. Výsledkom bude tento nedbalý a veľmi zvodný look.

Inšpirujte sa: Beauty tipy: Ako sa v lete zbaviť lesklej T-zóny: Vďaka tomuto budete mat čelo a nos pekne zmatnený

Hypnotizujúci pohľad

Zvoľte toto extravagantné líčenie a buďte sexi, ako nikdy predtým. Verte či nie, ale s týmto pohľadom zhypnotizujete azda každého. Nielenže tým prilákate pozornosť mužov, ale aj vy sama sa budete cítiť sebavedomo a plné sexepílu. Tak čo, vyskúšate toto líčenie známe ako "mačacie oči"?

Foto:
Profimedia, Manhattan, Douglas, NYX Professional, Zoeva, Artdeco
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba