Presunúť na hlavný obsah

Štýlové Slovenky, ktoré podľahli novému módnemu trendu: Tieto známe krásky nosia baretku!

Slovenské celebrity

Aj na Slovensku máme štýlové krásky, ktoré sa oplatí sledovať no sociálnych sieťach práve vďaka ich jedinečnému vkusu. Každá z nich má svoj osobný a jedinečný štýl obliekania, no predsa sa v niečom zhodli. Známe Slovenky si obľúbili doplnok, ktorý je aktuálne veľkým módnym trendom.

Ich street style outfity skrátka milujeme a vždy nás nakopnú poriadnou dávkou inšpirácie. Reč je o známych Slovenkách, ktoré sú okrem iného známe aj svojím citom pre módu. Zaujímavé a nadčasové outfity s vlastným štýlom sú ich poznávacím znamením a nám sa táto móda veľmi páči. Tentokrát sme si všimli ich vášeň pre jedinečný doplnok s nádychom francúzskej elegancie. Viete, ktoré známe tváre si zamilovali štýl baretiek?

Mohlo by vás zaujímať: Módny doplnok, ktorý túto jeseň jednoznačne musíte mať: Baretka oživí váš look

Barbora Franeková

Bývala kráľovná krásy pracuje momentálne v oblasti fashion, čo je badateľné aj na jej outfitoch. Príťažlivá brunetka má veľmi dobrý vkus a jej outfity nás vždy zaujmú svojou originalitou a skvelým prevedením. Nedávno nás opäť ohúrila štýlom, ktorý nám je veľmi blízky a preto nesmela chýbať v tomto zozname štýlových Sloveniek. Barbora stavila na kárované sako, potrhané džínsy a doplnok, ktorý dotvoril celkový look. Musíme priznať, že baretka jej nesmierne pristane!

Erika Palkovičová

Slovenská topmodelka z agentúry Elite je našou ďalšou obľúbenkyňou, čo a týka štýlových outfitov. Erika je vždy o krok späť a jej módne kúsky dýchajú zahraničnou kultúrou. Niet sa čomu čudovať, keďže krásna plavovláska trávi väčšinu času v zahraničí, čo sa odzrkadľuje aj na jej vkuse. Sympatická kráska nás tentokrát očarila jednoduchým lookom, v ktorom dominovali výraznejšie doplnky. Čierne džínsy, béžový svetrík a ikonickú kabelku doladila s modernými slnečnými okuliarmi a nadčasovou baretkou. Tento parížsky štýl s nádychom „hippies“ ju dokonalo vystihuje.

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová je módny chameleón a svoje outfity si prispôsobuje podľa nálady či danej krajiny, v ktorej sa momentálne nachádza. Jesenné obdobie na Slovensku privítala naozaj vo veľkom štýle a opäť dokázala, že móda jej je veľmi blízka. Obľúbenú čiernu farbu oživila korálovou koženou bundou a originálnou baretkou. Soňa nás svojím outfitom taktiež zaujala a na ulici by sme ju určite neprehliadli!

Inšpirujte sa: Nezameniteľný štýl krásnej modelky z agentúry Elite: Erika Palkovičová vás presvedčí, že v jednoduchosti je krása

Niki Lowrie

Päticu štýlových krások zo Slovenska uzatvára modelka Niki, ktorá nás baví svojím rebelským štýlom a nenúteným pôvabom. Štíhla brunetka s krátkym zostrihom patrí k ženám, ktoré si zaručene všimnete na prvý pohľad. Originálna Slovenka tiež podľahla čaru barietiek a dokázala, že je v móde ako doma. Zdá sa, že elegantnosť talianskeho štýlu si osvojila veľmi rýchlo a my sa už teraz tešíme na jej ďalšie inšpiratívne kúsky.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus