Presunúť na hlavný obsah

Kvôli práci som sa odsťahovala preč od rodiny: To, čo sa stalo potom, som nezvládla

Partnerské vzťahy

Mala som skvelú prácu, vďaka ktorej sme si celá rodina žili skutočne nad pomery. Práve vďaka svojim skúsenostiam som po desiatich rokoch dostala ponuku ísť pracovať do zahraničia za dvojnásobný plat...

Vždy som patrila medzi ambiciózne a hlavne cieľavedomé ženy, ktoré si išli za tým, čo chceli. Už na vysokej škole som bola presvedčená o tom, že raz budem riaditeľkou veľkej reklamnej agentúry, čo sa mi nakoniec aj podarilo. Len pár rokov po skončení školy som mala všetko – dvojičky, manžela a prácu, ktorú som milovala, vlastne stále milujem. Avšak spravila som chybu, ktorú si vyčítam dodnes.

Mohlo by vás zaujímať: Zmeny, ktoré si všimnite na svojom mužovi čo najskôr: Ak robí toto, asi mu nie je s vami najlepšie!

Práca sa stávala pre mňa obrovskou prioritou a to sa mierne odrážalo aj na mojom voľnom čase. Dvojičky mali opatrovateľku a preto sme sa spoločne aj s manželom stretávali málo. Stále som verila, že sa to zmení a potom prišla tá skvelá ponuka. Dvojnásobný plat, vyššia pozícia, ale podmienkou bolo presťahovať sa do zahraničia. Bola to skvelá príležitosť, ale nebolo možné odsťahovať celú rodinu, keďže manžel mal prácu na Slovensku a preto som sa rozhodla, že budem lietať každý víkend domov. Boli to len dve hodiny a firma mi dokonca ponúkla skvelé možnosti na to, aby som si to celé mohla zariadiť. Prvé dva mesiace sme fungovali celkom v pohode, keďže sme trávili víkend spoločne, ale potom sa všetko začalo meniť.

Jeden víkend som musela zostať kvôli práci v zahraničí a práve vtedy sa to všetko stalo. Zistila som to však až spätne. Keď som nasledujúci víkend prišla dvojičky boli ako vždy šťastné, že ma vidia, ale manžel bol ako vymenený. Zrazu ho ani poriadne nezaujímalo, ako som sa mala a nechal mi deti na noc, vraj si chce vyraziť s priateľmi po dlhom čase. Vrátil sa až nadránom mierne pripitý a celú sobotu prespal. V nedeľu som obvykle odlietala späť, ale on akoby ani nemal záujem tráviť čas spolu s nami a vybral sa k rodičom. Bývali dosť ďaleko, preto som nemohla ísť a zobral so sebou iba deti. Nasledujúce víkendy boli zvláštne a takmer sme prestali komunikovať. Stále bolo niečo dôležitejšie a vždy bol rád, že môže konečne vypadnúť z domu. Začala som ho podozrievať, že má milenku, ale bolo v tom niečo úplne iné.

Čítajte aj: Kvôli tomuto si vybral druhú ženu: Keď mi o tom ona sama povedala, nechápala som

Pred narodeninami som chcela urobiť pre dvojičky nejaké veľké prekvapenie a vziať celú rodinu na týždeň do Disneylandu. Hoci som dovtedy stále používala svoj účet, napadlo mi, že sa pozriem na stav nášho spoločného rodinného a poprípade zaplatím cestu zo spoločných peňazí. Keď som tam takmer po roku nahliadla, myslela som, že snívam. Z účtu zmizlo neuveriteľné množstvo peňazí a tak som okamžite volala do banky. Poslali mi výpis a vtedy som zistila, že môj muž odtiaľ každý týždeň vyberal poriadne veľký balík peňazí. Neskôr som zistila, že v tom nebola milenka, ale časté návštevy kasína.

Ako by ste riešili takúto situáciu vy?

spolu hlasovalo 181 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus