Linky na oči, vďaka ktorým bude váš pohľad naozaj neodolateľný: Tieto z nich sme si zamilovali najviac!

Zvodný a dokonalý pohľad je základným bodom každého líčenia. Vyčarujte si dokonalý look pomocou kvalitných očných liniek, s ktorými si nalíčite oko ako profesionálny vizážista. Neveríte?

Najkvalitnejšie očné linky, vďaka ktorým si vyčarujete dokonalý pohľad

Najkvalitnejšie očné linky, vďaka ktorým si vyčarujete dokonalý pohľad

Zdroj: Profimedia

Nájsť dokonalú očnú linku, ktorá vám nebude robiť šmuhy či odtláčať sa je ozajstným umením. V redakcii sme tento problém vyriešili za vás a odskúšali zopár produktov. Prinášame vám výber najlepších očných liniek z rôznych značiek a je len na vás, ktorá z nich padne do oka vám. Nechajte sa inšpirovať naším výberom a vyčarujte si pohľad, ktorý bude stáť zato!

Mohlo by vás zaujímať: Mačacie oči ako nový beauty trend: Toto líčenie pristane skrátka každému!

Dramatický vzhľad

Perfektná pomôcka pre vytvorenie výrazne čierneho, dramatického vzhľadu. Táto tekutá očná linka od Gosh Cosmetics zvýrazňuje oči a vytvára dokonalé detaily v líčení. Zahrotená špička poskytuje precíznosť pri nanesení a štruktúra farby umožňuje praktické nanášanie, bez rozmazania a šmúh. Je rovnako vhodná na vytvorenie tenkých, ako aj výrazných liniek a perfektná na zvýraznenie kontúr očí.

Jedinečnosť

Túžite vytŕčať z davu a vzdať sa predvídateľnému typu líčenia, ktorý používa azda každý? Ak sa nebojíte experimentovať a chcete byť stredobodom pozornosti, máme pre vás skvelý tip, ktorý si zaručene obľúbite. V predajniach Douglas nájdete trendy očné linky v netradičných odtieňoch, ktoré vám vykúzlia originálny look. My sme si obľúbili výraznú modrú, ktorá pôsobí takmer hypnotizujúco.

Precíznosť

Vysoko pigmentovaná gélová očná linka v elegantnej čiernej farbe, dokonalá na dokončenie akéhokoľvek vzhľadu. Bohatá na zmäkčujúce látky a prírodné oleje. Vďaka nanášaniu so štetcom táto linka ľahko kĺže a uľahčuje celý proces líčenia. Tento gélový zázrak od Elizabeth Arden je zabalený do sklenenej fľaštičky a obsahuje s malý šikmý štetec, pre bezchybné nanášanie.

Dlhotrvajúci efekt

Ultra kvalitná očná linka s 15-hodinovým dlhotrvajúcim efektom je niečo, čo zaručene potrebujete mať vo svojej kabelke. S touto bezkonkurenčnou linkou si zamilujete svoj dokonalý vzhľad, ktorý uvidíte ráno v zrkadle, a ktorý bude rovnako vyzerať aj večer pred spaním. Aplikátor tejto očnej linky od Estee Lauder sa vyznačuje jemným aplikátorom, ktorý vám poskytne vždy presnú líniu.

Inšpirujte sa: Jesenné trendy v líčení, s ktorými zvýrazníte vašu krásu: Zamerajte sa na tieto odtiene

Prirodzenosť

Vždy trendová Kajalová očná linka The ONE je dostatočne trvácna a odolná, aby ste s ňou zvládli všetky večierky či náročné dni v práci. Buďte neprehliadnuteľná a dodajte svojim očiam výraz, po akom túžite. Či už pôjde o nápadný, dymový efekt alebo ich len jemne zvýraznite, táto linka vám bude nápomocná. Vyberte si prirodzený odtieň hnedej, ktorý bude pôsobiť veľmi naturálne a nenútene.

Foto:
Profimedia, Gosh Cosmetics, Douglas, Elizabeth Arden, Estee Lauder, The ONE
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba