Presunúť na hlavný obsah

Interiér inšpirovaný jesennou prírodou: Ukážeme vám, aká sila tkvie v neutrálnych farbách!

Bývanie

Zariaďte si svoj príbytok v prírodných odtieňoch a nechajte sa unášať atmosférou pravej jesene. Ak zakomponujete do vášho interiéru tie správne farby, dokážete tým zmeniť celkové vnímanie priestoru. Nechajte sa inšpirovať.

Dnes vám ukážeme, že sila tkvie v neutrálnych farbách. Prečo? Pretože sú nadčasové, hodia sa do akéhokoľvek interiéru bez ohľadu na štýl a pôsobia upokojujúco. V redakcii Feminity sme pre vás vybrali kolekciu nábytku, dekorácií a textílií, ktoré ľahko zapadnú do vášho aranžovania.

Mohlo by vás zaujímať: Minimalistické kvetinové výzdoby, ktoré rozžiaria každý priestor: Tieto pôsobia veľmi sofistikovane!

Ako v rozprávke

Svetlé odtiene béžovej a krémovej patria k aktuálnym trendom tejto sezóny. Tento interiér pôsobí veľmi jemným a sofistikovaným dojmom a celé zariadenie tohto príbytku je ladené tón v tóne. Inšpirujte sa zimným kráľovstvom a vytvorte si vo vašej obývačke tú pravú atmosféru prírody. 

Pocit domova

Obývacia miestnosť ladená do vidieckeho štýlu pripomína miestami chalupu či romantickú dovolenkovú chatu. Dominantným prvkom je v tomto prípade drevo, ktoré svojimi odtieňmi vytvára tú správnu kombináciu. Použitím prírodných materiálov v tomto zariadení, vniknete vášmu priestoru pocit domova.

Inšpirované prírodou

Interiér inšpirovaný prírodou je tou správnou voľbou pre všetkých z vás, ktorým chýba dotyk a prepojenie s prírodou. Najčastejším problémom vo veľkomestách je absencia lesov či lúk, ktoré dokonalo prospievajú aj vášmu vnímaniu a psychike. Vytvorte si vlastnú oázu pokoja a zakomponujte do nej prvky dreva a prírodných materiálov.

Zlatisté odlesky

Pocit domova a sviatkov si najlepšie privoláte pomocou správne zvolených detailov a doplnkov. Povolené sú živé ihličnaté ozdoby, svetielka či zlatisté odtiene, ktoré dodajú celej miestnosti tú správnu atmosféru. Práve zlatá farba evokuje v ľuďom pocit spokojnosti a vďačnosti.

Inšpirujte sa: VIDEO: Dve Slovenky vytvorili úplne nový koncept kvetinárstva: Naučia vás, ako si štýlovo a rýchlo uviazať kyticu

Praktické nápady

Prepojenie s prírodou môžete zakomponovať aj pri veciach, o ktorých ste to doteraz ani len netušili. Vytvorte si praktickú policu s úložným priestorom, ktorá vám bude neustále pripomínať atmosféru prírody a domáceho prostredia. Prútené materiály a svetlé odtiene sú v tomto prípade nutnosťou. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus