VIDEO: Vytvorte si krásne ozdoby na stromček v pohodlí domova a pocíťte čaro Vianoc!

Nemusíte nakupovať nové vianočné ozdoby preto, aby bol váš stromček najkrajší. Krásne vianočné gule či iné doplnky si viete vyrobiť aj v pohodlí domova a to len za pár minút. Inšpirujte sa naším videom a nalaďte sa na vlnu Vianoc.

Vyrobte si vianočné ozdoby podľa vašich predstáv a tešte sa z dobrého pocitu

Vyrobte si vianočné ozdoby podľa vašich predstáv a tešte sa z dobrého pocitu

Zdroj: Profimedia

O tom, že obdobie Vianoc nie je o materialistických veciach, vás učili už odmalička. Tentokrát si túto radu môžete zobrať úprimne k srdcu a taktiež si z nej zobrať príklad. Potešte svoje detské ja a vyrobte si doma vianočné ozdoby na stromček, ktorými ohúrite aj vašich blízkych. Až sa budete neskôr pozerať na vašu výzdobu, zaručene vás zahreje pocit dobra a spokojnosti.

FEMINITY TV: Pozrite si krátke inštruktážne video, ktoré vás naučí vyrobiť vianočné ozdoby na stromček

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Doplnky do interiéru, ktoré vás očaria: Návrat k prírode je skutočne obrovským hitom

Rýchle a jednoduché!

Aj ozdobovanie stromčeka sa tento rok môže viesť v úplne inom duchu. Zoberte všetko do vlastných rúk a vyrobte si ozdoby podľa vašich tajných predstáv. Fantázii sa medze nekladú a na ich výrobu môžete použiť aj staré ozdoby či dokonca náušnice. K celému procesu nebudete potrebovať veľa času ani pomôcok, stačí vám kreatívna nálada a šikovné ruky. K dokonalej výzdobe si zaobstarajte priesvitnú vianočnú guľu, flitre či látkový náhrdelník, ktorý neskôr využijete ako lem vašej novej ozdoby. Starým ozdobám môžete taktiež vdýchnuť život originálnym spôsobom. Stačí, ak na nich pripnete okázalú náušnicu a hneď dostanú celkom iné čaro. Tento jednoduchý postup zvládnete hravo v pohodlí domova. Tak načo čakáte?

Inšpirujte sa: Najkrajšie ozdoby na vianočný stromček: Vďaka nim si vytvoríte pravú sviatočnú atmosféru!

Foto:
Profimedia, Vlado Anjel, Zara Home, H&M Home, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba