Presunúť na hlavný obsah

Mesiac, v ktorom budúci rok začnete vážny vzťah, ovplyvní vašu budúcnosť: Ktorý je ten najideálnejší?

Zábava

To, čo sa vám tento rok zadarí v súkromnom živote, skutočne záleží od času, kedy o lásku zabojujete.

Dlho nebudete musieť čakať

Ak už nejakú tú dobu flirtujete alebo sa stretávate so svojím budúcim potencionálnym partnerom už začiatkom tohto roku, počkajte na všetky vážne kroky do marca. Práve v tomto mesiaci totiž s najväčšou pravdepodobnosťou vydrží každý jeden začínajúci vzťah. Nejde ani tak o to, v akom štádiu sa vaše vzájomné sympatie predtým nachádzali, skôr pôjde o celkovú harmóniu, ktorá bude v marci priam prekvitať.

Inšpirujte sa: Túžite po stabilnom vzťahu? Možno vám k nemu pomôžu hviezdy, vieme, ktoré znamenia sa k sebe najviac hodia

Dôležité však je, aby ste veci nesilili a hneď začiatkom roka im dali skutočne voľný priebeh. Každý nový vzťah potrebuje čas na to, aby sa rozvinul a prípadným silením všetko len pokazíte. Aj keby vám akokoľvek priali hviezdy, vy aj váš partner sa v prvom rade potrebujete spoznať a dostať sa jeden druhému pod kožu, až potom je možné hovoriť o reálnom vzťahu.

Preto aj keď je marec najideálnejším mesiacom v nasledujúcom roku, nechajte sa viesť vývojom situácie. Dajte svojmu partnerovi šancu nech vás ohúri, osloví a pomotá vám hlavu. Nebojte sa a necúvajte zbytočne, len tak má niečo nové skutočne šancu vzniknúť.

Pozor na letné škriepky

Tak ako bude v marci všetko hovoriť vo váš prospech, v júlových dňoch sa karta otočí. Ak vám skutočne záleží na človeku, s ktorým sa práve stretávate, nesilte zbytočne nič. Nechcete predsa, aby vaše sympatie skončili ako letný románik bez možnej budúcnosti. Práve tak sa totiž s najväčšou pravdepodobnosťou vyvinie väčšina vzťahov, ktoré sa do vážnejšej fázy dostanú v letných mesiacoch. Práve v júli by ste sa preto mali vyhnúť všetkému, čo by nejakým spôsobom viedlo k posunutiu vášho vzťahu na ďalšiu úroveň.

Nenechajte si ujsť: Rok 2017 mal byť pre mňa v oblasti lásky osudový: Takýto vývin udalostí by som však nikdy nečakala

Síce veci ako ľudské vzťahy netreba zovšeobecňovať, skúste sa nikam neponáhľať a ak sa vám nepodarí preklenúť pomyselnú čiaru chodenia v marci, v lete sa už radšej do ničoho nehrňte. Všetko predsa má svoj čas, aj láska, aj vťahy.

- Najčítanejšie -