Presunúť na hlavný obsah

Štýlové boxy a koše do domácnosti: Skryte (ne)potrebné veci do takýchto pôsobivých dekorácií

Bývanie

Dekorácia, ktorá splní účel. Tak možno nazvať boxy či koše, ktoré vytvárajú príjemnú atmosrféru domova. Inšpirujte sa!

Všetko je o detailoch a v prípade trendov v bývaní sa to len potvrdzuje. Neporiadok na policiach nahradili štýlové boxy a koše, ktoré sa dajú ľahko zakomponovať do vášho bývania. Tento dekor vytvára útuplnú a veľmi pohodovú atmosféru. 

Inšpirujte sa: Interiér s nádychom francúzskej elegancie: Môžete si ju vytvoriť aj vďaka správne zvoleným detailom!

Botanika na každom rohu

Zeleň, listy a drevo. Eko mánia stále neustupuje a v prípade interiérových dekorácií je stále v kurze. Rovnako tak rôzne prevedenia košov ako úložných dekorácií. Môžete cez neho voľne preložiť bielu deku a knihu. Vrstvenie je ocenené aj v tejto oblasti, nielen v móde.

Nádych romantiky a studené kvetinové tóny

Klasické škatule ozvláštnené potlačou. Studené tóny kvetov či imitácia mramoru patria medzi obľúbené prvky blogeriek. Skvelo zapadnú do minimalistického štýlu v zemitých odtieňoch. 

Severský štýl hygge

Tzv. cozy štýl, ktorý je úzko prepojený so severským štýlom života “hygge”. Obklopenie sa samými pozitívnymi vecami vytvára pocit šťastia. Je dôležité, aby sme sa vo svojom domove cítili najlepšie. Pletené košíky sú súčasťou interiérov.

Office škatule v duchu minimalizmu

Office boxy, ktoré poznáme z dávnych amerických filmov, nemusia patriť len do kancelárie. Pokojne ich môžete položiť na skriňu či šatník a dosiahnete tak príjemný kontrast. Nemusíte sa báť ani kombinácie rôznych farieb. Nespájajte však dve a viac farieb z rovnakých škatúľ.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus