Presunúť na hlavný obsah

Dokonalosť v podaní topmodelky Michaely Kocianovej: Na Plese v opere oslnila v minimalistickej róbe

Slovenské celebrity

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová potvrdila status dokonalej dámy, keď sa v sobotu večer objavila na prestížnej spoločenskej udalosti Ples v opere. Michaela všetkých očarila svojím jednoduchým výberom róby, v ktorej patrila k jednoznačným ozdobám večera.

To, že Michaela patrí medzi špičku svetového modelingu, azda nemusíme pripomínať. Preto je zrejmé, že jedinečný štýl a cit pre módu patria k jej neodmysliteľnej súčasti. Potvrdila to aj na 18. ročníku Plesu v opere, kde sa objavila v spoločnosti módneho experta Sašu Jányho. 

Prečítajte si: Róby z Plesu v opere 2018: Topmodelka Michaela Kocianová ako bohyňa, Lucia Hablovičová okúzlila v róbe od Hanečku

Zažiarila!

Jednoduché a krásne! Presne tak by sa dal opísať styling jednej z najúspešnejších slovenských modeliek agentúry Elite. Dlhonohá kráska Michaela Kocianová si zachovala svoj vkus a na Ples v opere dorazila v minimalistickej čiernej róbe, ktorá zdôraznila jej štíhlu postavu. Michaeline šaty boli Vintage Elie Saab, o vizáž sa staral Ján Molnár s Lukášom Kimličkom a šperky zvolila z dielne Tiffany&co. „Najlepšie sa cítim asi v jednoduchom make-upe a hlavne preferujem, ak sa celý look podarí zrealizovať rýchlo,“ odpovedala s úsmevom. 

Zaujímalo nás tiež, čo pre ňu znamená byť súčasťou Plesu v opere. „Tento ples je výnimočný a vždy si ho maximálne užívam. Stretnem na ňom veľa známych, ktorých cez rok nemám príležitosť stretnúť. Je to vynikajúci projekt, ktorý má chvályhodný charitatívny základ,“ povedala pre Feminity.

Svetová topmodelka

Už pri pohľade na jej ukážkovú siluetu, bezchybnú pózu a prirodzenú krásu vám bude jasné, že sa jedná o topmodelku svetových rozmerov. Preto je česť, že prijala pozvanie na 18. Ročník Plesu v opere, ktorý si užila spoločne s módnym expertom Sašom Jánym. Ten mal vo výbere partnerky hneď jasno. „Keď som dostal pozvánku na Ples v opere hneď som vedel koho pozvem. Viem, že Miška má tento ples veľmi rada a že si to spolu výborne užijeme. Mám vzťah aj ku klasickému tancu, takže sme dali valčík, ale zatancovali sme i na Karla Gotta či skupinu Lucie,“ prezradil.

Pomoc druhým

Zaujímalo nás tiež, aký je jeho vzťah k pomoci druhým, keďže tento ples v sebe ukrýva charitatívnu myšlienku. „Myslím, že pomáhať tým, čo to potrebujú, by mala automatická súčasť aktivít ľudí, ktorí si to môžu dovoliť. Ja väčšinou realizujem charitatívne aktivity bez toho, aby to bolo mediálne vidieť, takže toto je trochu výnimka,“ dodal úprimne.

Róby v podaní Michaely

Známa topmodelka patrí k inšpiratívnym ženám, ktoré sa oplatí nasledovať v oblasti módy a štýlu. Na významných spoločenských udalostiach patrí vždy k hviezdam večera a to najmä vďaka jej skvelému vkusu. Inšpirujte sa elegantnými róbami tejto krásky a buďte aj vy kráľovnou plesu.

Stelesnenie elegancie

Michaela patrí k typom modeliek, ktoré si zachovávajú svoju ženskosť a nezameniteľný šmrnc, čo považujeme za jej veľké plus. Táto pôvabná kráska srší množstvom sexepílu a elegancie, čo dokazujú aj najbližší look. Zvolili by ste tento model na plesovú sezónu?

Biela jej pristane!

Známa topmodelka nosí spoločenské a elegantné róby aj ako "pracovný odev". Michaela totižto v minulosti zažiarila aj na prehliadke svadobných šiat luxusnej značky Pronovias a takto jej to svedčalo. Biela jej naozaj veľmi pristane a v budúcnosti si ju pokojne vieme predstaviť ako nevestu aj v súkromí.

Inšpirujte sa: Slovenky ako nevesty: Twiinska stavila na hlbší dekolt, Domi Navara Cibulková a Ivana Gáborík siahli po rafinovanosti

- Najčítanejšie -