Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Chystáte sa na ples? Poradíme vám, ako si vybrať róbu a aký make-up je vhodný, ak chcete byť za dámu

Feminity TV

Príprava na plesovú sezónu v jedinečných priestoroch beauty & fashion lounge v Bratislave sa niesla v okázalom štýle a my vám prinášame inšpiratívne video, ktoré vám priblíži jeho nezameniteľnú atmosféru.

V luxusných priestoroch Paláca Motešických sa nachádza jedinečný priestor, kde sa váš vysnívaný look na plesovú sezónu môže stať skutočnosťou. V Envy x Priveé sa o vás postarajú od kozmetických procedúr, profesionálnej vizáže a hairstylu až po výber plesovej róby. Vstúpte s nami do sveta ženskej krásy a noblesy a inšpirujte sa elegantnými lookmi.

Inšpirujte sa: VIDEO: Otvorenie Envy x Priveé v parížskom štýle prilákalo veľa prominentov: Takto to vyzeralo na párty

FEMINITY TV: Pripravte sa na plesovú sezónu vo veľkom štýle

Prečítajte si aj: Róby z Plesu v opere 2018: Topmodelka Michaela Kocianová ako bohyňa, Lucia Hablovičová okúzlila v róbe od Hanečku

Miesto, kde sa sny stávajú skutočnosťou

Nový koncept beauty & fashion lounge v Bratislave je prvým miestom na Slovensku, kde sa sen mnohých žien stáva skutočnosťou. Ideou celého tohto priestoru je ponúknuť dámam kompletnú starostlivosť z oblasti krásy a módy a pripraviť ich na významnú spoločenskú udalosť, takpovediac, pod jednou strechou. 

Príprava plesového looku

Preto sa niet čomu čudovať, že sme si na prípravu plesového looku vybrali práve toto jedinečné miesto, kde sa o nás postaral profesionálny hairstylista Patrik Suši Veselý a módny stylista Andrej Kusalik. Ten nám v rozhovore prezradil viac o trendoch plesovej sezóny aj jeho osobné tipy, ktoré by zvolil na významný večer.

Antické flitrové šaty

Známy slovenský stylista zvolil na modelku 3 rôzne štýly. „Prvý bol taký veľmi fashion, čo vlastne môžeme vidieť aj na červených kobercoch vo svete. Boli to antické flitrové šaty od Borisa Hanečku, ktoré som doplnil výraznou zamatovou kabelkou, čo šaty pekne oživilo,“ povedal Andrej.

Transparentné štrasové šaty

Ďalšie plesové šaty boli od českej návrhárky Zuzkany Kubíčkovej doplnené bolerom z líšky od slovenského dizajnéra Fera Mikloška. „To bolo také elegantnejšie, taká plesová klasika bez výstrihu s jemným štrasom, čo je vlastne aj obrovský trend. Išlo o transparentný materiál, čo sme moli vidieť aj u Diora,“ priblížil svetové trendy. 

Biele saténové šaty

Posledný model bol od úspešného návrhára Michaela Kováčika, ktorý je na prvý pohľad čitateľný svojím jedinečným štýlom. „Išlo o biele asymetrické šaty z hodvábneho saténu. Myslím si, že tieto šaty nie sú úplne prvoplánovo plesové,“ dodal na záver.

- Najčítanejšie -