Presunúť na hlavný obsah

Zosvetľujúce šampóny, ktoré rozžiaria vašu blond: Určené pre všetky ženy, ktoré potrebujú oživiť svoje pramienky

Krása

Patríte k prirodzeným blondínkam, ktoré však neuznávajú odfarbovanie vlasov peroxidom či škodlivými farbami? Potom môžete siahnuť po šetrnejšej forme v starostlivosti o vašu blond hrivu.

Na trhu sú už dnes zosvetľujúce šampóny, ktoré dokážu zmeniť farbu vašich vlasov už o niekoľko odtieňov a to bez použitia zbytočnej chémie a peroxidu. Vyberte si svoj zázračný produkt, ktorý sa dokonalo bude hodiť k typom vašich vlasov a užívajte si ich nový lesk a vzhľad.

Prečítajte si aj: Tipy pre dokonalé vlasy podľa Jennifer Aniston: Ak dodržíte týchto 5 zásad, budete mať perfektnú korunu krásy

Podčiarknite svoju prirodzenosť

Prirodzený look je cieľom každej ženy a my uznávame všetky z vás, ktoré sa rozhodli ponechať si svoju naturálnu farbu vlasov. Aj tá však potrebuje časom oživiť a podčiarknuť jej tóny, ktoré sa postupne menia a strácajú svoj lesk. Výbornou voľbou sú práve zosvetľujúce šampóny, ktoré dokážu ozajstné divy.

Neutralizujte žlté tóny

Šampón určený pre blond vlasy v sebe skrýva množstvo benefitov a každý produkt sa vyznačuje svojím tajným tajomstvom. Nás zaujal tento zázrak určený pre blondínky, ktoré chcú zvýrazniť svoj lesk a zároveň neutralizovať žlté tóny.

Ochranný šampón

Medzi zázračnými produktmi, ktoré vaše vlasy nielen zosvetlia, ale zároveň im dodajú aj potrebné živiny, sme našli aj tento ochranný. Okrem toho, že sa vaše vlasy budú na svetle krásne lesknúť a pôsobiť zdravo je skvelý v tom, že ich aj ochráni pred nepriaznivými vplyvmi.

Hydratácia

Ďalším objavom zo sveta šampónov je tu aj tento hyratačný a ošetrujúci šampón bez sulfátov a parabénov, ktorý je určený pre blond vlasy. Tento dokáže vaše pramienky znovu nakopnúť a prinavrátiť im svieži a zdravý vzhľad. Vďaka jeho zloženiu sa môže pokojne rovnať so starostlivosťou u profesionálov.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasy odhalia váš životný štýl a stravovanie: Toto o nás prezrádzajú

Žiarivá farba

Tento šamón je určený pre farbené vlasy, ktorým dodáva žiarivú silu a zvýrazňuje ich tóny. Môžete ho vyskúšať aj v prípade, že ste majiteľkou blond prameňov a výsledok vás naozaj milo prekvapí. Vašu farbu pomôže udržať oslnivú a výraznú.

- Najčítanejšie -