Zázračné maskary pre dokonalý pohľad: Tipy redakcie pre bezchybné riasy!

Túžite po bezchybných riasach, ktoré sa budú vyznačovať svojou magickou dĺžkou a nezameniteľným objemom? Mihalnice ako z reklamy môžete mať aj pomocou zázračných riaseniek, stačí len použiť tú správnu pre vás.

Dokonalý pohľad pomocou tých najlepších riaseniek

Dokonalý pohľad pomocou tých najlepších riaseniek

Zdroj: Profimedia

Dlhé riasy patria k tajným prianiam mnohých žien po celom svete. Touto „problematikou“ sme sa zaoberali aj u nás v redakcii a vybrali sme pre vás tie najlepšie maskary, ktoré sa vyznačujú svojou kvalitou, dlhotrvajúcim efektom a hypnotizujúcim lookom. Nechajte sa inšpirovať výberom tých najlepších produktov a zaujmite sexi pohľadom.

Prečítajte si aj: Lymfodrenážna masáž dokáže skutočné zázraky: Aj pri takýchto problémoch vie neuveriteľne pomôcť

Prírodné zloženie

Prvá riasenka s formulou obsahujúcou vulkanické minerály, ktoré zaistia intenzívny tmavý farebný odtieň a výrazne zväčšia objem rias. Nová riasenka s čiernymi minerálmi znásobí objem vašich rias až 6-násobne! Výrazné pigmenty s prímesou prírodných látok vytvoria na povrchu každej riasy silnú a zároveň vrstvu, ktorá zaistí dlhotrvajúci, lesklý a žiarivý efekt.

Objem rias

Regeneračná špirála pre objem rias je kombináciou toho, čoby správna maskara mala  obsahovať. Objavte spojenie jedinečnej textúry podporujúcej objem rias a peptidov z ibišku, ktoré dodávajú Vašim riasam silu a zdravie. Kefka s dvojitými vláknami okamžite predĺži vaše riasy a vy si budete užívať obdivné pohľady.

Hypnotizujúci pohľad

Riasenka pre objem rias od Lancôme sľubuje hypnotizujúci pohľad a my s tým len musíme súhlasiť. Už pri prvom použití tohto zázračného produktu si všimnete jeho kefku, ktorá zaručuje predĺženie vašich mihalníc taktiež ich objem. Určite stojí za vyskúšanie!

Predlžujúca špirála

Predlžujúca špirála SuperExtend od značky Avon extrémne predlžuje riasy a to najmä vďaka presným a pevným štetinkám, ktoré patria k najväčším výhodám tejto maskary. Tento zázračný produkt považujeme za skvelý objav a nedáme naň dopustiť. Ideálny pomocník do každej kabelky či kozmetickej výbavy.

Inšpirujte sa: 7 najlepších suchých šampónov pre vaše vlasy: Pomocník do kabelky, ktorý vás naozaj zachráni!

Maximálny efekt

Mini kefka pre maximálny efekt! Zloženie pre väčší objem v kombinácii s obzvlášť malou kefkou pokrýva aj tie najkratšie riasy od korienkov až ku končekom a dodáva im tak celkovo plnší vzhľad. So špeciálnou kombináciou voskov sa stará Douglas o natočenie a väčšiu hustotu rias. 

Foto:
Profimedia, Korres (Profimed), Yves Rocher, Lancome, Avon, Douglas
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba