Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré milujú jógu: Andrea Verešová a ďalšie krásne ženy v pózach, ktoré hovoria za všetko

Feminity

Andrea Verešová, Mária Čírová, či Dara Rolins. Všetky tieto krásky majú niečo spoločné! Vyzerajú skvele a milujú jógu.

Prečítajte si: Vzala som si bývalého priateľa najlepšej kamarátky: Náš vzťah to však kvôli jednej veci ešte utužilo

Pozrite sa spolu s nami na známe tváre slovenského showbiznisu, ktoré sa môžu pochváliť naozaj perfektnou figúrou. Dosiahli ju aj vďaka jóge. Práve na toto cvičenie nedajú mnohé krásky dopustiť. Jóga totiž nielen odbúrava stres, dostáva fyzické aj mentálne telo do harmónie, ale skvele pôsobí aj na tvarovanie postavy. 

Andrea Verešová

Modelka a mama dvoch detí - Andrea Verešová má telo bohyne. Táto kráska má figúru, akú jej môžu závidieť naozaj aj násťročné dievčatá. Miluje pohyb v super kondícii sa udržiava práve vďaka jóge. 

Mária Kachútová Čírová

Étericky krásna a nežná Mária vyzerá ako stelesnený anjel. Málokto by povedal, že táto žena je už dvojnásobnou maminou. Stále totiž vyzerá ako dievčatko a jej postavička je absolútne bezchybná. Mária rovnako ako mnohé jej kolegyne, podľahla čaru jógového cvičenia a nedá naň dopustiť. 

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins sa už roky venuje aktívnemu cvičeniu. Pohyb je pre ňu v živote alfou a omegou. Dara totiž veľmi dobre vie, že v zdravom tele je skutočne zdravý duch. Jóge sa venuje už niekoľko rokov. Pomáha jej nielen brať život s nadhľadom, ale aj formovať jej dokonalé telo. 

Veronika Vágnerová Husárová

Bývalá misska a modelka Veronika  má postavičku ako lusk. Mama malého nezbedníka Alexa sa počas dňa veru nezastaví. No napriek tomu si vždy nájde aj čas pre seba. Hoci si ju jóga získala len nedávno sama vraví, že kto s ňou raz začne, rozhodne s ňou neskončí. Nielenže sa budete cítiť skvele, ale budete vyzerať aj oveľa lepšie. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Prekrásna redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová má roky veľmi blízko k zdravému životnému štýlu a nedá naň dopustiť. Jóge sa venuje roky a aj keď má nabitý pracovný program, zacvičí si doma. Vie, že o telo sa treba starať s pravidelnosťou a len vtedy dosiahneme požadovené výsledky.  No a Vera vyzerá dokonale!

Erika Palkovičová

Táto kráska z agentúry Elite Model Management vyzerá neuveriteľne sexi. Jóga patrí neodmysliteľne k jej životu a nedá na ňu dopustiť. Odvážne pozície, ktoré zvláda, sú odrazom tvrdej driny.

Dominika Kuchárová

Ďalšia kráska z agentúry Elite Model Management Dominika Kuchárová žne v zahraničí jeden úspech za druhým. A niet sa prečo diviť. Vyzerá absolútne skvele. Vie však, že nič nie je zadarmo a o svoje telo sa príkladne stará. Jóga patrí medzi jej obľúbené aktivity.

Vierka Ayisi

Tanečnica Vierka Ayisi prepadla jóge úplne naplno. Nielenže sa jej venuje vo voľnom čase, ale dokonca už aj kariérne. A rozhodne jej to pridáva na kráse. 

Neprehliadnite: Štýlové boxy a koše do domácnosti: Skryte (ne)potrebné veci do takýchto pôsobivých dekorácií

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus