Presunúť na hlavný obsah

7 vecí v šatníku, ktorých by ste sa okamžite mali zbaviť: Pozrite sa, čo by ste z neho mali úplne vyradiť

Feminity

Áno, máme ich tam všetky. Veci ktoré síce nepotrebujeme, no napriek tomu ich z roka na rok odkladáme s tým, že sa ešte niekedy možno budú hodiť. Pozrite sa, ktorých kúskov by ste sa však rozhodne mali vzdať.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalosť v podaní topmodelky Michaely Kocianovej: Na Plese v opere oslnila v minimalistickej róbe

Ak aj vy máte vo svojom šatníku jednu z týchto vecí, radšej sa s ňou rozlúčte. Každý z nás má vraj tendencii obľúbené veci, o ktorých aj tak vie, že si ich už nikdy neoblečie odkladať. Po rokoch je výsledkom plná skriňa kúskov, ktoré si už na seba nedáme. Urobte si spolu s nami malý módny detox vo vlastnej skrini.

1. Topánky, v ktorých sa nedá chodiť

Lodičky, ktoré sú síce hriešne sexi, no ďalej ako do auta v nich neprejdete. Máte ich aj vy? Hoci vyzerajú skvele, buďte k sebe úprimné, obujete si ich ešte niekedy? Odpoveď asi veľmi dobre poznáte. Preč s nimi. 

2. Veci, ktoré ste chceli už dávno vyhodiť, ale doteraz váhate

Všetky máme veci, s ktorými sa nevieme rozlúčiť. Buď sú nám už malé, nie sú trendy, ale vždy sa nájde práve nejaké ale, prečo si ich necháme. Verte nám, že ak ste si ich neobliekli doteraz, už to neurobíte. 

3. Bižutéria, ktorá má už dávno slávu za sebou

Všetky náušnice, náhrdelníky, náramky, v ktorých chýbajú kamienky, alebo už dávno nemajú svoju pôvodnú farbu, nie sú práve štýlovými doplnkami. Práve preto je úplne zbytočné, nechávať si ich. 

4. Reklamné tričká a tašky

Reklamné tričká a tašky, ktoré ste dostali pri nejakej príležitosti, určite nikdy veľmi nevynosíte a zaberajú kopec miesta. Vzdajte sa ich, alebo ich niekomu darujte. 

5.Vyťahané a "sprané" oblečenie

Tak toto je absolútne bez debaty. Vyhodiť, vyhodiť, vyhodiť. To už vo vašom šatníku dávno nemalo čo robiť. 

6. Veci, ktoré si odkladáte len preto, že boli drahé

Kúpili ste si pred rokmi šaty od známeho návrhára, napriek tomu, že mali len o dve čísla menšiu veľkosť? Dúfali ste, že raz ich oblečite, no stále to obdobie neprišlo? Áno, môže to byť skvelou motiváciou, no ak ich máte v skrini už 5 rokov, radšej ich niekomu predsa len darujte.

7. Módne darčeky, ktoré vás ani náhodou nepotešili

Každá z nás občas dostane nejaký ten kúsok, ktorý sa nám teda rozhodne nehodí a vôbec sa nám nepáči. Hoci je jasné, že si to na seba nikdy nedáme, predsa len to odkladáme s tým, že to bol darček. No naozaj je lepšie sa takýchto kúskov zbaviť.  

Uvidíte, že takýto malý módny detox vašej skrini určite pomôže. Odrazu objavíte kúsky, na ktoré ste možno už dávno zabudli. Veď uvidíte samy...

Prečítajte si aj: Slovenská modelka je v zahraničí žiadaná a úspešná: Jej telo sa v civile od toho vyretušovaného takmer nelíši

- Najčítanejšie -