Presunúť na hlavný obsah

Vysmiata Angelina Jolie na výlete aj s deťmi v Paríži: Pozrite sa, ako jej rastú a robia dokonca už aj gardé

Zahraničné celebrity

Herečka Angelina Jolie sa nedávno pracovne ocitla v Paríži a čo by to bola za matku, keby si so sebou nevzala aj všetky svoje deti. Pozornému oku neuniklo, že doslova žiarila a rozdávala úsmevy na všetky strany. Svoje deti berie ako gardé aj na významné hollywoodske udalosti...

Popri práci nezabúda na deti, hoci je v jednom pracovnom kolotoči

Herečka Angelina Jolie je od rozvodu s Bradom Pittom v jednom pracovnom kolobehu. Nielenže filmuje, režíruje a pomáha svetu ako ambasádorka významných projektov na pomoc krajinám zmietaných vojnami, vychováva tiež svojich 6 detí. Herečka sa snaží, aby mohla aj popri svojej dôležitej práci s nimi tráviť veľa času, preto sa stane, že ich berie so sebou, keď si jej práca vyžaduje cestovanie. 

Mohlo by vás zaujímať: Sexi herečka Angelina Jolie je supermama: Výchovu šiestich detí zvláda s nadhľadom aj sama len vďaka tomuto

Nedávno tak musela Angie navštíviť Paríž kvôli značke Guerlain, ktorej parfém propaguje. Popritom sa samozrejme stretla aj s francúzskou prvou dámou, Brigitte Macron, s ktorou diskutovala o svojej charitatívnej pomoci Jordánsku. 

Angie ich zaviedla za svetovou históriou, kultúrou aj umením v jednom 

Ako správna mama si však vyčlenila aj jeden deň, ktorý strávila so svojimi ratolesťami. Rozhodla sa s nimi navštíviť svetoznámy Louvre a tak im ukázať niečo zo svetovej histórie, kultúry či umenia. Na fotografiách, ktoré sa podarilo paparazzom urobiť, je vidieť, že Angie je v prítomností svojich detí najšťastnejšia a rozdáva úsmevy jedna radosť. 

Čítajte tiež: Božská Angelina Jolie zažiarila v plnej kráse: Keď uvidíte, na čo sa nechala nahovoriť, zostanete v úžase!

Na deťoch je najviac poznať, ako ten čas letí

Pri pohľade na túto slávnu mamu a jej deti, nám nedá nevšimnúť si, ako neskutočne ten čas letí. Jej najstarší adoptívny syn Maddox má už 16 rokov, ďalší Pax 14, adoptívna dcéra Zahara 13, vlastné prvorodené dieťa, dcéra Shiloh 11 a najmladšie dvojičky, Knox a Vivienne 9 rokov. No na druhej strane treba uznať, že ich mama akoby nestarla. V elegantných šatách, s rozpustenými vlasmi a s červeným rúžom na perách vyzerala naozaj krásne, čo poviete? 

Neprehliadnite: Herečka Angelina Jolie ukázala na červenom koberci svojho syna: Z malého chlapčeka vyrástol poriadny fešák!

Hrdá matka, ktorej najstaršie deti robia už aj gardé

Rovnako aj na deťoch bolo vidieť, že si tento deň so svojou mamou užívajú. Angelina sa im snaží venovať na 100 percent. Preto ich so sebou berie nielen a výlety a pracovné cesty, ale tých najstarších už aj ako gardé na významné hollywoodske podujatia. Jej deti sú jednoducho jej súčasť a Angie je na ne, všetky, nesmierne hrdá.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus