Presunúť na hlavný obsah

Zimné olympijské hry priniesli aj toto prekvapenie: Ruska Anastasia Bryzgalova svojou prirodzenou krásou vyráža dych

Zahraničné celebrity

Olympijská reprezentantka v curlingu s ruskou národnosťou Anastasia Bryzgalova, uchvátila nielen svojím talentom, ale aj výnimočnou krásou.

Ruská kráska, ktorá okrem neobyčajného talentu v curlingu, ktorý jej vyslúžil bronzovú medailu na tohtoročnej zimnej olympiáde v Južnej Kórei, neočarúva len svojimi schopnosťami, ale aj neobyčajnou krásou.

Prečítajte si aj: Protikvasinková diéta, na ktorú nedá dopustiť Kate Moss: Zoštíhľuje a detoxikuje telo zárove

Jej vzhľad pripomínajúci herečku Megan Fox, nádherne súmerné črty a nezameniteľný úsmev, si už od začiatku získali neuveriteľné množstvo fanúšikov a spravili z nej takpovediac hviezdu tohtoročnej náročnej olympiády. Anastasia Bryzgalova totiž už na prvý pohľad nezaprie svoje slovanské črty a jemnú, prirodzenú krásu. Práve fakt, že aj bez štipky mejkapu a v tom najväčšom nasadení na ľade, neustále pôsobí úžasne mlado a sviežo, z nej urobili fenomén tohtoročnej olympiády.

Krása nielen v tvári

Anastasia Bryzgalova však okrem očarujúcich lícnych kostí a súmernej tváre šokuje aj bezchybným telom, za ktorým je vidieť obrovské množstvo práce. A to nielen na ľade, ale aj v samotnej posiľňovni, kam sa Anastasia zjavne rada vyberie veľmi často. Práve vďaka pravidelnému cvičeniu sa na svojom profile môže chváliť závideniahodnou postavičkou, ktorá skutočne vyráža dych.

Mohlo by vás zaujímať: Vieme, ako sa dopracovať k telu ako má Dakota Johnson: Stačí, ak sa budete držať týchto troch zásad

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anastasia Bryzgalova (@a_nastasia92),  

Ruská nádhera sa naozaj nemá za čo hanbiť a jej manžel, a zároveň partner v hre Alexander Krushelnitskiy, je šťastný muž. Chvíle so svojou krásnou a talentovanou manželkou si užíva naplno, a to nielen na ľade. 

 

O dvojici je totiž známe, že spoločne radi objavujú nové miesta a cestovanie si užívajú vždy vtedy, keď sa im naskytne príležitosť a majú chvíľku voľna. Či už ide o hory alebo euróspke metropoly, párik sa naozaj ničoho nebojí a nové neprebádané miesta ich lákajú viac než čokoľvek iné. Dokonca aj spoločnú svadobnú cestu si užili ďaleko od ľadu a mínusových teplôt, v krásnom a slnečnom Španielsku.

Inšpirujte sa: Neuveríte, akému športu podľahli tieto krásky: Na čo nedá dopustiť Adriana Lima, Gigi Hadid, či Cara Delevingne?

Krása je jedna vec

Návod na šťastie a úspech má však táto kráska jednoznačný. Sama sa totiž nechala počuť vo veci jej nevídanej krásy. Anastasia verí, že jej vzhľad je len jedna strana mince. Jej skutočná sila spočíva hlavne v odvahe a obrovskom sebazaprení. Aj napriek tomu, že sa jej spočiatku na ľade nedarilo a mala dokonca neprajníkov, ktorí neboli z jej trénovania spoločne s Alexandrom nadšení, nakoniec všetkým ukázala, čo sa v nej skrýva a z tohtoročnej olympiády si odniesla bronzovú medailu a srdcia tisícok fanúšikov. Práve vďaka takémuto postoju si získala aj našu pozornosť.

Jej skromnosť a obrovský talent sú tým, čo z nej robí ešte atraktívnejšiu ženu, ktorá je príkladom pre mnoho ďalších budúcich talentov, ktoré sa jednoducho len boja ísť si za svojím snom, no nemajú prečo.

Diskusia k článku

comments powered by Disqus