Presunúť na hlavný obsah

Sexi Slovenky bez retuše: Michaela Kocianová si takto užíva teplo, Soňa Skoncová nikdy nevyzerala lepšie

Feminity

Tieto známe krásky vídame najčastejšie na titulkách časopisov. Môžu sa pochváliť absolútne bezchybnou postavičkou a dokonalými krivkami. Ak ste si mysleli, že sú za ich sexi vzhľadom šikovné ruky retušérov, mýlite sa. Pozrite sa, ako vyzerajú bez retuše.

Prečítajte si aj: Premiéra filmu 50 odtieňov slobody: Štýlová Alena Pallová či očarujúca Veronika Vágnerová!

Michaela Kocianová

Sympatická blondínka Miška Kocianová je žena s telom skutočnej bohyne. Už roky sa môže pochváliť štíhlou a sexi postavičkou. Hoci mnoho dostala do genetickej výbavy, Miša sa o seba aj príkladne stará. 

Kristína Činčurová

Zvodná kráska a bývalá misska Kristína Činčurová má naozaj neodolateľné krivky a sexi figúru. Svojím vzhľadom upúta všade, kde sa objaví. A niet sa veru čomu čudovať. Klobúk dolu!

Soňa Skoncová

Modelka a moderátorka Soňa Skoncová vyzerá neuveriteľne dobre. Vidieť, že na svojej postavičke naozaj maká. Vďaka pravidelnému cvičeniu a behu si vypracovala krásne telo. Šikovné ruky retušérov sú v jej prípade teda úplne zbytočné.

Michaela Hlaváčková

Dokonalým telom a postavičkou v bezchybnej forme sa môže pochváliť aj dvojnásobná mamička a modelka z agentúry Elite Miška Hlaváčková. Tejto žene by veru málokto uveril, že už má dvoch rozkošných synčekov. Vyzerá božsky!

Karolína Chomisteková

Karolína je mladá, krásna a úspešná. Jej dokonalé krivky dostavnú hádam každého. Vie, že nič nie je zadarmo a tak na svojom tele poctivo pracuje. Karolína je skutočne výnimočná žena

Kristína Krajčírová

Kristína je jasným dôkazom, že prirodzená krása stále existuje. V súkromí sa takmer vôbec nelíči, no napriek tomu, vždy vyzerá perfektne. A jej postavička je naozaj dokonalá. Wau!

Barbora Bakošová

Modelka a moderátorka Barbora Bakošová vyzerá naozaj výborne. Jej prirodzené ženské tvary v kombinácii s anjelským vzhľadom sú jednoducho neodolateľné.

Inšpirujte sa: Vieme, ako sa dopracovať k telu ako má Dakota Johnson: Stačí, ak sa budete držať týchto troch zásad

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus