Sexi Slovenky bez retuše: Michaela Kocianová si takto užíva teplo, Soňa Skoncová nikdy nevyzerala lepšie

Tieto známe krásky vídame najčastejšie na titulkách časopisov. Môžu sa pochváliť absolútne bezchybnou postavičkou a dokonalými krivkami. Ak ste si mysleli, že sú za ich sexi vzhľadom šikovné ruky retušérov, mýlite sa. Pozrite sa, ako vyzerajú bez retuše.

Pozrite sa na dokonalé postavičky našich známych krások

Pozrite sa na dokonalé postavičky našich známych krások

Zdroj: Instagram.com/michaelakocianova

Prečítajte si aj: Premiéra filmu 50 odtieňov slobody: Štýlová Alena Pallová či očarujúca Veronika Vágnerová!

Michaela Kocianová

Sympatická blondínka Miška Kocianová je žena s telom skutočnej bohyne. Už roky sa môže pochváliť štíhlou a sexi postavičkou. Hoci mnoho dostala do genetickej výbavy, Miša sa o seba aj príkladne stará. 

Kristína Činčurová

Zvodná kráska a bývalá misska Kristína Činčurová má naozaj neodolateľné krivky a sexi figúru. Svojím vzhľadom upúta všade, kde sa objaví. A niet sa veru čomu čudovať. Klobúk dolu!

Soňa Skoncová

Modelka a moderátorka Soňa Skoncová vyzerá neuveriteľne dobre. Vidieť, že na svojej postavičke naozaj maká. Vďaka pravidelnému cvičeniu a behu si vypracovala krásne telo. Šikovné ruky retušérov sú v jej prípade teda úplne zbytočné.

Michaela Hlaváčková

Dokonalým telom a postavičkou v bezchybnej forme sa môže pochváliť aj dvojnásobná mamička a modelka z agentúry Elite Miška Hlaváčková. Tejto žene by veru málokto uveril, že už má dvoch rozkošných synčekov. Vyzerá božsky!

Karolína Chomisteková

Karolína je mladá, krásna a úspešná. Jej dokonalé krivky dostavnú hádam každého. Vie, že nič nie je zadarmo a tak na svojom tele poctivo pracuje. Karolína je skutočne výnimočná žena

Kristína Krajčírová

Kristína je jasným dôkazom, že prirodzená krása stále existuje. V súkromí sa takmer vôbec nelíči, no napriek tomu, vždy vyzerá perfektne. A jej postavička je naozaj dokonalá. Wau!

Barbora Bakošová

Modelka a moderátorka Barbora Bakošová vyzerá naozaj výborne. Jej prirodzené ženské tvary v kombinácii s anjelským vzhľadom sú jednoducho neodolateľné.

Inšpirujte sa: Vieme, ako sa dopracovať k telu ako má Dakota Johnson: Stačí, ak sa budete držať týchto troch zásad

Foto:
Instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/karolinachomistek, Instagram.com/sonaskoncova, Instagram.com/barborabakos, Instagram.com/kristinacincurova, instagram.com/kristinakraj, Instagram.com/michaelahlava
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba