Presunúť na hlavný obsah

Trend 90. rokov je späť v hre a vy si ho zamilujete: Na hlave sa nosia štýlové šiltovky!

Móda

Vráťte sa späť do stredoškolských čias a dajte zelenú doplnku, ktorý sa vyznačuje svojím osobitým štýlom a prevedením. Do módy sa totižto vrátili športové šiltovky, ktoré sa nosia aj k elegantným outfitom či jedinečným lookom.

Zabudnite na formálny či biznis štýl, ktorý zvyknete nosiť do práce alebo v bežný deň. Skúste sa odviazať a podčiarknuť vašu mladistvú stránku správne zvoleným doplnkom. V móde sú trendy športové šiltovky na hlavu, ktoré však môžete kombinovať vo viacerých módnych štýloch. Nechajte sa prevapiť našimi inšpiráciami a zaobstarajte si aj vy tento trendy prvok do vášho šatníka.

Prečítajte si aj: Štýlové pletené svetre pre jarnú sezónu 2018: Tieto patria k naším favoritom

Mestský štýl

Vybrali ste sa na prechádzku do mesta a neviete čo na seba? K minimalistickému outfitu sa vám bude dokonale hodiť práve šiltovka na hlavu, ktorou oživíte váš všedný look. Inšpirujte sa týmto jednoduchým vzhľadom a stavte na béžovú verziu v zamatovom prevedení.

Elegancia

Zaujímavosťou je, že šiltovky sa dajú v dnešnej dobe využiť aj pri elegantnom a okázalom štýle. Dôkazom toho je aj tento sexi look, v ktorom je zakomponovaná čierna šiltovka s výraznými náušnicami, elegantnou kabelkou či výraznejším make- upom. Táto kombinácia nás naozaj oslovila.

Športový štýl

Letiskový štýl modeliek, ktoré preferujú v súkromí skôr športové kúsky. Pri tomto looku je neodmysliteľnou súčasťou práve šiltovka na hlavu, ktorá plní nielen praktickú časť. Tento štýlový a trendy kúsok si obľúbite rovnako ako aj my.

Sexi

Patríte k ženám, ktoré milujú pozornosť okolia a pohľady mužského publika? Potom tu pre vás máme skvelú inšpiráciu v podobe jednoduchého no veľmi zvodného a sexi looku. Dominantným prvkom je v tomto prípade červená šiltovka na hlavu, ktorá budí pozornosť a vyzerá naozaj neodolateľne.

Inšpirujte sa: Londýnska móda je plná odvahy: Nadýchnite sa street style atmosféry, kde hlavnou ideou je jedinečnosť

Ležérny look

Ležérnosť a pohodlnosť patrí k obľúbeným módnym štýlom mnohých žien. K týmto kúskom oblečenia sa nesmierne hodí práve doplnok na hlavu v podobe športovej šiltovky. Zvoľte si kráľovsky modrú farbu a kombinujte ju s červenou. 

- Najčítanejšie -