Presunúť na hlavný obsah

Dnes je Medzinárodný deň žien: Dámy, čo keby ste ho venovali sebe?

Móda a krása

Medzinárodný deň žien nie je len dňom, kedy dostaneme od svojich manželov, partnerov, ale aj známych či priateľov kvietok a bomboniéru. V tento deň by sme si mali uvedomiť, ako perfektne my ženy stíhame všetko okolo nás. Prácu, rodinu, manželský život, a k tomu ešte aj koníčky a starostlivosť o seba. Nie je to však vôbec jednoduché, a každá dobrá rada či trik ako ušetriť čas, sa nesmierne zíde. Preto prinášame tajný tip, ako "hacknúť" čas strávený v kúpeľni a pri rôznych skrášľovacích procedúrach. Pomôže vám čarovná bielkovina.

Bielkovina pre vlasy, pleť aj nechty

Dosť bolo tajností, vybalíme to na vás hneď a bez váhania. Spomínanou čarovnou bielkovinou, alebo aj tzv. bielkovinou mladosti, je kolagén. Aj keď je prirodzenou súčasťou nášho tela, s vekom ho postupne strácame. Po 25-ke jeho produkcia v tele klesá a po 45-ke sa netvorí už takmer vôbec. Bielkovinou mladosti je nazývaný preto, lebo jeho úbytok sa prejaví starnutím, ktoré znamená celkové oslabenie pohybového aparátu, zvýšenú tvorbu vrások, zhoršenie kvality vlasov a oslabenie nechtov. To sú koniec koncov presne tie problémy, ktoré trápia mnohé z nás.

Viac času pre seba, rodinu aj prácu

Nemusíme nijak zahmlievať, že žena proste potrebuje stráviť v kúpeľni nejaký čas, aby bola so sebou spokojná. Nájsť si ale čas na seba v diári, ktorý je už aj tak zaplnený rôznymi povinnosťami, je naozaj zložité. A čo ak by sme vám povedali, že budete na úpravu vlasov, nechtov aj pleti potrebovať o polovicu menej času? Vraj nemožné? Omyl. Kolagén totiž môžete svojmu telu jednoducho doplniť, a pomôcť mu tak krásne zregenerovať. Najideálnejšie je pritom užívať kolagén zvnútra a v takej forme, aby ho telo dokázalo čo najlepšie využiť. 

Menej peňazí do kozmetiky

Na MDŽ možno mnohé z vás dostanú aj ligotavé kozmetické balíčky. Najmä so stúpajúcim vekom sa stále častejšie objavujú medzi našimi darčekmi. Je to pochopiteľné, pretože kvalitné krémy proti vráskam, masky na vlasy alebo prípravky proti ich vypadávaniu, či vyzivujúce laky na nechty, to nie je lacný špás a musíme kvôli nim siahnuť hlbšie do peňaženky. Ak ale investujete do kvalitného doplnku výživy vo forme koncentrovaného kolagénu, môžete na drahé kozmetické výrobky zabudnúť. Pravidelným užívaním kolagénu vám postupne zmiznú mimické vrásky, pleť bude pevnejšia a pružnejšia. Vlasy zosilnejú, získajú lesk a budú menej vypadávať. Dokonca sa zastaví lámanie nechtov, vyblednú pigmentové škvrny a bude sa vám aj ľahšie bojovať s celulitídou!

Vhodný aj pre čerstvé mamičky

Po ťažkom období tehotenstva prichádza na rad dojčenie. Materské mlieko je pre bábätko to najlepšie, čo mu môžeme ponúknuť. Odovzdávame mu pri tom zo svojho tela vzácne živiny a bielkoviny, čo si väčšinou odnesú práve vlasy, nechty, pleť a precitlivené zuby. Často zabúdame na to, že dieťatko potrebuje aj spokojnú, zdravú a krásnu maminu. Preto je najlepšie začať s dopĺňaním kolagénu ihneď po pôrode, samozrejme, vo vhodnej forme. Kolagén vás príjemne prekvapí tým, že pomôže presne tam, kde ho telo potrebuje najviac.

Najlepší darček na MDŽ? Kolagén!

Na trhu nájdete množstvo kolagénových prípravkov v rôznych formách. Vyskúšajte Inca Collagen, 100% čistý morský kolagén bez akýchkoľvek prísad, ktorý je vhodný aj pre dojčiace mamičky. Prášok stačí jednoducho rozmiešať vo vode a vypiť. V jednej dávke dodáte telu až 3000mg živého bio-aktívneho kolagénu, ktorý sa najviac podobá tomu, ktorý si naše telo vyrába samo. Úžasné je aj to, že Inca Collagen je extrémne jednoduchý na užívanie. Každú dávku máte presne odmeranú v jednom vrecúšku, nepotrebujete teda žiadne odmerky a zmestíte ho aj do kabelky. Vďaka tomu ho môžete mať stále pri sebe a nemusíte sa báť, že by ste ho zabudli vypiť.

Inca Collagen zoženiete v každej dobrej lekárni alebo na www.incacollagen.sk. Darujte ho sami sebe, alebo sa nehanbite poslať tento tip na darček svojmu drahému. Ušetríte tak množstvo peňazí za drahé kozmetické prípravky a budete sa cítiť lepšie.

NÁŠ TIP: Ušetrite pri nákupe IncaCollagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001 ​

-Reklamná správa- 

- Najčítanejšie -