Len ženy, ktoré držia svoje slovo, sú skutočne atraktívne: V týchto situáciách určite nemeňte svoj názor

Ľudia sa menia a s nimi aj názory. Ženy ale majú tendenciu ten svoj meniť oveľa častejšie a robia tak zle samé sebe.

Stojte si za svojím slovom. Uvidíte ten rozdiel

Stojte si za svojím slovom. Uvidíte ten rozdiel

Zdroj: Profimedia

Rozhodli ste sa nebyť na špagáte

Nikdy nemá čas a potom si odrazu nájde 5 minút. Vy sa však rozhodnete zachovať si svoju hrdosť a namiesto toho, aby ste poslušne vyplnili jeho chvíľku nudy, sa radšej budete venovať ľuďom, ktorým skutočne záleží na tom, aby sa s vami stretli. Urobili ste správne, dôležité ale je, aby ste si to zrazu nerozmysleli v presvedčení, že by ste si nemali nechať ujsť možnosť stráviť s ním aspoň tých zopár minút. Ochudobňujete tým totiž samé seba a vyvolávate tak dojem, že vaše odmietnutie aj tak nemá pevné základy a vždy od neho po nejakom čase upustíte.

Inšpirujte sa: Nebojte sa ľuďom povedať týchto 5 viet nahlas: Bude sa vám žiť oveľa ľahšie

Hneváte sa právom

Ak ste sa s partnerom kvôli niečomu pochytili a on vyslovene urazil vaše city, dajte mu to pocítiť a nielen na pár minút. Ak sa vás jeho reakcia vyslovene dotkla, stojte si za svojím rozhodnutím a nechajte ho nech sa vytrápi. Nech naozaj vidí, že to myslíte vážne a že sa vďaka vašej dobrote a neschopnosti stáť si za svojím, zo všetkého len tak nevyvlečie. Inak si totiž to, ako sa má správať nikdy nezapamätá.

Keď si idete svojou cestou

Rozhodli ste sa robiť veci po svojom a neriadiť sa tým, ako by sa to podľa ostatných malo. Vtedy sa ale snažte nikomu sa neprispôsobovať a naozaj sa držte svojho plánu. Inak sa pokojne môže stať, že sa v budúcnosti nenájde veľa ľudí, ktorí by vás vo vašom úsilí podporili a verili vo váš názor. Nebojte sa nepočúvať ostatných a byť nezávislá, ale len vtedy, ak naozaj dokážete veriť v to, pre čo sa rozhodnete a nezmeníte svoj názor z minúty na minútu.

Mohlo by vás zaujímať: 5 vecí, na ktorých by ste v živote mali trvať, nech ostatní hovoria čokoľvek iné

Očakávate rozhodnosť od iných

Ak ste sama neistá a nedá sa veriť tomu, čo hovoríte, len ťažko možete niečo podobné očakávať od iných. V situáciách, kedy si vyslovene vyžadujete, aby ľudia okolo vás dodržali svoje slovo a spoliehate sa na to, musíte ísť príkladom. Len žena, na ktorú sa v minulosti dalo spoľahnúť a vie sa o nej, že pevne verí tomu, čo tvrdí, má schopnosť vystupovať ako plnohodnotný partner v dialógu aj v živote. Ľudia si pamätajú, a niekoho, kto hovrí raz tak a raz onak, ešte o niečo viac.

Myslíte si, že je dôležité stáť si za svojím?

Áno
67
Nie
8
Hlasovalo: 75

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba