5 hotelových izieb, ktoré nebudete veriť, že existujú: Tomuto sa povie raj na zemi

Netradičné miesta, prekrásna krajina či dych vyrážajúce hotelové izby. Toto sú destinácie, ktoré nás svojím prevedením doslova ohúrili a okamžite sme si ich zaradili na náš list prianí, kam by sme sa v budúcnosti chceli ubytovať. Čo hovoríte na tieto netradičné hotelové izby?

Namiesto rezervácie typického hotela si objednajte izbu so zážitkom na celý život

Namiesto rezervácie typického hotela si objednajte izbu so zážitkom na celý život

Zdroj: Attrap' Rêves

Svet je plný zvláštnych a krásnych vecí a je skvelé obdivovať zázraky prírody v spoejní s krásnymi hotelmi. Touto ideou sa začali riadiť viaceré krajiny, ktoré ponúkajú okrem klasických hotelových izieb aj možnosti ubytovania, ktoré sa spájajú s dokonalým zážitkom. Tu je prezentácia 5 zvláštnych a netradičných hotelových destinácii z celého sveta, ktoré by ste si zaručene mali pridať na svoj list prianí. Koniec koncov, prečo zostať v bežnom hoteli, keď môžete prenocovať v ozajstnom iglu?

Prečítajte si aj: Prebuďte svoj byt týmto sviežim jarným trendom: Zahaľte steny do krásnych a originálnych tapiet

Rozprávkové iglu

Už ste niekedy obdivovali pobyt v ozajstnom iglu? Tento rodinný hotel, ktorý sa nachádza vo fínskom Laponsku, asi 250 km severne od arktického kruhu a ponúka svojim hosťom sklenené a snežné iglu. Sklenené steny umožňujú hosťom nahliadnuť na veľkolepú oblohu, ktorá sa v noci mení v nespočetných farbách, priamo z pohodlia svojho hotelového lôžka! Pobyt v tomto iglu tu je zaručeným zážitkom, o ktorom budete hovoriť ešte roky.

Podvodná izba

Ak milujete more, nespútanú prírodu a adrenalín, potom by ste mali vyskúšať Manta podvodnú izbu. Súčasťou rezortu Manta v Zanzibare, táto izba ponúka hosťom vlastný plávajúci apartmán, ktorý sa nachádzajú uprostred oceánu a má spálňu pod morom.  Áno, čítate to správne! Spálňa pre hostí je umiestnená pod morom a ponúka dve veľké okná, z ktorých sa môžete pozerať na podvodný život. Ak sa unavíte z hlbokého modrého mora, stačí len vyjsť na hornú palubu a užívať si slnko či krásy indického oceánu. 

Návrat do prírody

Pohľady z typického hotelového okna sú slabým odvarom toho, čo ponúka 360-stupňovým výhľad z tohto hotela Attrap'Rêves . Namiesto rezervácie typického hotela si klienti rezervujú izbu, ktorá je umiestnená v luxusnej bubline, ktorá je doslova zakončená v centre prírody. Táto zázračná izba sa nachádza na francúzskom vidieku a každá bublina je niečím špecifická. Toto miesto je priam magické!

Noc vo väzení 

Pravdou je, že hotel Liberty v Bostone je umiestnený v starom väzení, ale toto miesto sa vám zapáči na prvý pohľad.  Noc v tomto luxusnom hoteli zahŕňa bezplatné kurzy sobotnej jogy či iné športové aktivity. V noci prejdite do vnútorného baru, aby ste si posedeli pri drinku vo väzenských celách. Naozaj netradičné miesto, ktoré v sebe skrýva mnoho tajomstva a výnimočnej atmosféry.

Inšpirujte sa: Kvety ako súčasť interiéru: Rozžiaria váš domov a navyše majú pozitívny vplyv na psychiku

Noc so žirafami

Toto rozľahlé ubytovacie zariadenie je jedným z kultových hotelov v Nairobi, väčšinou preto, že tu môžete kŕmiť žirafy priamo z okna spálne! Hotel a jeho priľahlé centrum je domovom niekoľkých ohrozených druhov žiráf, ktoré tu šťastne blúdia po trávnikoch a dokonca si dovolia strčiť hlavu do okien, aby požiadali o raňajky v stoloch! Existuje ešte lepší spôsob, ako spojiť krásny výlet s vášňou pre prírodu a zvieratá?

Foto:
Attrap' Rêves, Kakslauttanen Arctic Resort, Manta Resort, The Liberty hotel Boston, Giraffe Manor
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba