Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle sa už na svoj veľký deň horlivo pripravuje: Inšpirujte sa cvikmi, ktorými chudne do svadobných šiat

Zahraničné celebrity

Kráľovská svadba sa závratne blíži a budúca nevesta a manželka princa Harryho už niekoľko mesiacov horlivo pracuje na svojej postave.

Kráľovská svadba je čochvíľa tu

Už o niečo vyše týždeň čaká Veľkú Britániu významný deň. Mladší brat princa Williama, princ Harry, si vezme svoju snúbenicu, ktorá už teraz svojím šarmom počarovala celému národu, herečku Meghan Markle. Na očakávanú udalosť sa však nepripravuje len celá kráľovská rodina, ale aj samotná Meghan. Síce výber jej svadobných šiat nie je verejne známy, budúca nevesta už niekoľko mesiacov horlivo cvičí, aby tak vo svoj svadobný deň vyzerala čo najlepšie.

Inšpirujte sa: Zatiaľ čo Kate porodila, jej sestra Pippa čaká dieťatko: Aj tieto detaily spájajú tehotenstvá okúzľujúcich sestier

Joga je jej život

Aj keď si to zo začiatku nepripúšťala a toto cvičenie zamerné hlavne na flexibilitu tela a jeho následné spevnenie jej nič nehovorilo, nakoniec si k nemu našla cestu. Sama sa totiž vyjadrila, že jej hlavne v týchto mesiacoch veľmi pomáha pri postupnom rysovaní tela a naťahovaní svalov. Meghan si k joge našla cestu práve cez svoju mamu, ktorá je už dlhé roky jej inštruktorkou. 

„Cvičiť sme spolu začali už keď som mala sedem rokov. Aj keď som spočiatku veľmi nechcela, počas vysokej školy som si k tomuto cvičeniu našla cestu. Presne ako hovorila moja mama.“ vyjadrila sa Meghan na margo svojej cvičiacej predsvadobnej rutiny. Niet preto divu, že ju na ulici čoraz viac vidno s karimatkou  a pripravenú na tréning.

Nenechajte si ujsť: Na princeznú Dianu sa nezabudne ani počas blížiacej sa kráľovskej svadby: Tieto prvky s ňou úzko súvisia

Rovnako miluje beh

Aj napriek presťahovaniu do Kensingtonského paláca, Meghan Markle nezanevrela na beh, práve naopak. Cardio v podobe 9 zabehnutých kilometrov preferuje pred svadbou ešte viac ako predtým. Tvrdí totiž, že práve beh je tým, čo jej pomáha vyčistiť si hlavu a je pre ňu formou pohybovej meditácie. Je akýmsi spojením pohybu a psychickej očisty. A ak práve nemá čas na to, aby strávila hodinu poriadnym behom, vyjde si aspoň na prechádzku, ktorá však musí trvať minimálne pol hodnu v rýchlejšom tempe.

Niekoľko 15-minútových sérií

Okrem cardia však nezabúda ani na posilňovanie. Práve kvôli blížiacej sa svadbe sa Meghan zameriava hlavne na to, aby jej postava vyzerala súmerne, pevne a ladne žensky. Aj preto ešte viac pritvrdila a v rámci tréningov sa nevzdáva ani krátkych 15-minútových sérií cvikov, zameraných hlavne na stehná, brucho a oblasť rúk. Výpady, brušáky a zdvíhanie ľahkých váh v sériách po 15 minút niekoľkokrát denne, sa stali jej každodennou rutinou. Zdá sa, že Meghan chce vo svojich svadobných šatách vyzerať skutočne okúzľujúco. Inšpirujte sa jej cvikmi a získajte krásne telo do leta aj vy!

Mohlo by vás zaujímať: Svadobné šaty Meghan Markle: Viete, aké snúbenica princa Harryho preferuje, a ktorí slávni návrhári sú v hre?

Myslíte si, že kombinácia 15-minútových sérií, behu a jogy je tá správna?

spolu hlasovalo 81 ľudí

Áno
67
Nie
14

- Najčítanejšie -