Cviky pre sexi guľatý zadoček do leta: Prestaňte sa vyhovárať a začnite ešte dnes!

Obetujte pár minút denne týmto cvičeniam a tešte sa v pozitívnych výsledkov, ktoré vás namotivujú k ďalším krokom. Vaše vysnívanie pozadie do leta sa naozaj môže stať skutočnosťou, musíte však začaž už dnes!

Vytvarujte si sexi oblý zadoček pomocou pár účinných cvikov

Vytvarujte si sexi oblý zadoček pomocou pár účinných cvikov

Zdroj: Profimedia

V krajine napasovaných džínsov a krátkych šortiek je takmer nutnosťou mať sexi vyšportovaný zadok. Tak dlho, ako strávite čas v kúpeľni zdokonaľovaním svojej tváre, vlasov a úsmevu, môžete začať pracovať aj na svojom novom pozadí. Určite budete musieť do svojej dennej rutiny zakomponovať týchto 5 účinných cvikov, vďaka ktorým bude váš vysnívaný zadok naozaj na dosah. 

Mohlo by vás zaujímať: Tréning a strava nádhernej Natalie Portman: Vďaka tomuto sa dopracovala k dokonalej postave

Stabilizačné cvičenie

Chcete mať naozaj poriadne sexi zadok, ktorý bude popierať zákon gravitácie a bude naozaj spevnený? Na tento typ cvičenia budete potrebovať fit loptu alebo aspoň vyvýšenú plošinu, na ktorú budete môcť umiestniť nohy a následne dvíhať váš trup. Položte na chrbát na podložku a potom zdvihnite svoje telo tak, aby ste vytvorili priamku medzi kolenami a ramenami. Dbajte na to, aby ste vydržali v tejto polohe čo najdlhšie a následne svoje telo uvoľnite. 

Bočný výpad

Väčšina ľudí vie všetko o výhodách výpadoch vpred a vzad, ale vedia aj , aký účinný je bočný výpad? Držte malú váhu v rukách a vykročte veľký bočný krok, pri ktorom sa snažte udržať stehno rovnobežne s podlahou. Udržujte svoju váhu na špičkách a snažte sa, aby ste sa naklonili dopredu. Budete cítiť horieť vaše lýtka, stehná a dokonca aj zadok. Výsledky uvidíte takmer okamžite.

Hlboký drep s činkou

Vytvorte si ideálny zadok tým, že prinesiete starú klasiku. K pravidelnému výpadu pridajte aj tento hlboký drep , ktorý sa vykonáva tým, že dosadnete rovno nadol, zatiaľ čo v rukách držíte činku. Dbajte na to, aby ste si udržali nohy v šírke ramien a použili svoje svaly tak, aby ste po každom úvodnom drepe mohli zdvihnúť telo. Budete chcieť urobiť toto cvičenie aspoň dve sady po dvadsiatich a vydržať!

Sviečka

Tradičná sviečka, ktorú poznáte snáď od čias materskej škôlky sa vracia aj do tréningovej rutiny najúspešnejších športovcov a vy nebudete žiadnou výnimkou. Ľahnite si na podložku a dvihnite panvu tak, aby ste následne vedeli vyšvihnúť nohy smerom nahor. Vytvorením dokonalej sviečky zostaňte v tejto polohe pár sekúnd, pričom sa snažte spevniť všetky svaly, najmä tie na zadku.

Inšpirujte sa: Vymenili kilá za svaly: Tieto hviezdy si vďaka športu vyformovali tip top postavičky!

Poloha pes

Vtipná poloha, ktorá nesie názov po najvernejšom priateľovi človeka- psovi. Presne v takej polohe sa totižto začína ja vaše posledné cvičenie, ktoré vás dovedie k vášmu vysnívanému sexi pozadiu. Kľaknite si na štyri a a dvíhajte nohu ohnutú v kolene tak, aby smerovala smerom nahor. Opakujte na obidve strany a nezabudnite na strečing.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba