Presunúť na hlavný obsah

Osvojte si triky jednej z najkrajších žien na svete: Margot Robbie vie, ako bez bolesti stáť hodiny na podpätkoch

Zahraničné celebrity

Krásna herečka menom Margot Robbie síce miluje ležérny štýl, občas sa však státiu na podpätkoch nevyhne. Ako to zvláda tak skvele?

Miluje tenisky no niekedy si nepomože

Krásna herečka Margot Robbie je známa tým, že v bežnom živote vysoké opätky a elegantné kúsky nejak veľmi nepreferuje. Väčšinou ju na fotkách vidíme v ležérnom oblečení a pohodlných teniskách, na slávnostný event sa tak však ísť nedá aj keby akokoľvek chcela. Jej energická povaha, ktorá už niekoľko rokov vyvoláva u fanúšikov obrovské sympatie nie je síce s podobným outfitom stotožnená, niekedy však aj známe osobnosti musia dodržať povinnú jazdu a určitý dresscode.

Inšpirujte sa: Domáci peeling proti celulitíde, na ktorý nedá dopustiť éterická Margot Robbie: Vďaka tomuto má herečka skvelé telo

Dá sa to aj bez bolesti

Síce si mnoho z nás myslí, že to možné nie je, Margot túto povinnú rutinu prežíva skutočne bez námahy a večery, kedy musí na opätkoch vydržať niekoľko hodín zvláda ľavou zadnou kvôli jednej zázračnej veci, ktorú na ňu prezradila priamo jej stylistka. Nie, nejde o žiadnu zázračnú obuv, ktorá síce má 15 centimetrový opätok, no aj tak sa v nej chodí ako v ponožkách na spanie. To by sme zjavne aj chceli veľa nielen my, ale aj samotná kráska. O čo potom ide?

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi herečky nominované na Oscarov: Nechýbajú dokonalé mladé krásky ani očarujúce dámy v najlepších rokoch

Zázrak v spreji

Práve preto, že žiaden podobný topánkový zázrak neexistuje, využíva Margot tajomstvo spreja na chodidlá, ktorý obsahuje tú najlepšiu kombináciu zložiek chrániacich nohy pred zápalovými prejavmi a bolesťou. Tento malý zázrak v tubičke obsahuje kombináciu chladivého mentolu, ktorý ženské nohy jemne znecitlivie a prírodných byliniek, ktoré samé o sebe pôsobia protizápalovo ešte predtým, ako vôbec nohy majú šancu začať bolieť.

Stačí ho nasprejovať raz

Čo je však podľa krásky na tomto produkte naozaj najlepšie je fakt, že ho stačí nasprejovať len raz, na začiatku večera a jeho účinky spoľahlivo vydržia ďalších 9 hodín. Preto sa nemusí obávať, že by ju v strede večera začali nohy opätovne bolieť, pokojne može pretancovať aj celú noc.

Nenechajte si ujsť: Neuveríte, akú zmenu musela postúpiť Margot Robbie kvôli filmovej úlohe: Výrazne pribrala a je na nespoznanie!

- Najčítanejšie -