Kristína Kormúthová: Biznis nie je všetko. Pozrite sa, čo robí vo voľnom čase

Známa moderátorka a podnikateľka Kristína Kormúthová neprestáva prekvapovať. Hoci sa divákom z televíznych obrazoviek už nejaký čas neprihovára, rozhodne nezaháľa. Čo ju v súčasnosti zamestnáva?

Kristína Kormúthová

Kristína Kormúthová

Zdroj: IEM

Už pri prvom pohľade na bývalú športovú moderátorku vám musí byť jasné, že sa nestratí. Po tom, ako odišla z lukratívneho televízneho miesta, si totiž splnila dávny sen a začala sa venovať móde - konkrétne navrhovaniu tenisiek. A tie sú veru špeciálne. Od šnúrok až po podrážky ich navrhuje celkom sama, navyše každá ich časť nesie rukopis Kristíniných šikovných spolupracovníkov. Keďže dozeranie na výrobu vlastnej kolekcie topánok, ako aj niekoľkohodinová práca v sklade a vo výrobných priestoroch, je pre pokožku nadmernou záťažou, Kristína sa rozhodla konať.

Nezabúda na seba

Charizmatická brunetka sa zverila do rúk prominentnej dermatologičky, MUDr. Aleny Pallovej. Ako majiteľke mastnejšieho typu pleti s rozšírenými pórmi jej odporučila ošetrenie AquaClean. To sa práve s nástupom letných teplôt teší medzi ženami s podobným typom pleti veľkej obľube. Ako nám známa doktorka vysvetlila:Na tejto procedúre je výnimočná predovšetkým jej komplexnosť. Zameriava sa na viacero estetických chybičiek – redukuje akné a rozšírené póry, poradí si so zvýšenou mazotvorbou pleť hydratuje a ešte aj farebne zjednotí. Zvládne to za pomerne krátky čas a maximálne efektívne.“ S výsledkom je nadmieru spokojná aj samotná Kristína. „Už dávno našťastie neplatí, že pre krásu sa trpí. Ošetrenie AquaClean je pre mňa zaručený spôsob, ako pleť vyživiť, dodať jej potrebnú hydratáciu a v prípade deficitu spánku či následkom stresu ju príjemne zrelaxovať. To všetko bez akejkoľvek doby potrebnej na rekonvalescenciu.“

Kristína Kormúthová sa tak po absolvovaní ošetrenia môže vrátiť späť k pracovným povinnostiam, čo jej akčnej povahe náramne vyhovuje. Ak ste na tom podobne a už dlhšie cítite, že vaša pokožka potrebuje vzpruhu, nechajte sa touto inšpiratívnou dámou a milovníčkou módy v jednom motivovať.

- reklamná správa - 

Foto:
IEM
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba