Presunúť na hlavný obsah

Skorosestry: Spomeniete si, kvôli čomu ste sa so svojím súrodencom neraz doťahovali? + máme pre vás súťaž

Zábava

Bývať v jednom byte s úplne cudzími osobami a navyše s rozdielnymi povahami či spôsobom života je ako poriadne výbušná zmes, ktorá môže kedykoľvek explodovať.

Od dnes 23. augusta, sa môžete prísť  o tom presvedčiť do slovenských kín a pobaviť sa na francúzskej komédii Skorosestry, ktorú prináša distribučná spoločnosť Continental film.

Hlavné hrdinky Lauren, Salma a Olívia sa pokúsia o vzájomne nažívanie, keď po smrti ich spoločného biologického otca, ktorého dovtedy nepoznala ani jedna z nich, zdedia nádherný byt v Paríži.

Tri „skorosestry“ pochádzajúce z úplne rozdielnych kultúr a vlastným pohľadom na veci sú voči sebe spočiatku nepriateľské  a urobia všetko preto, aby si nerozumeli. Ako hovorí Saphia Azzeddinová, režisérka a scenáristka filmu: „Trochu to pripomína našu spoločnosť, kde si najprv k stolu prinášame rozdiely a zabúdame si zaželať „dobrú chuť“.“

Vo filme chcela poukázať aj na dnešnú spoločnosť a v nej zakorenené stereotypy cez tri rozdielne osoby, ktoré by sa bez pričinenia osudu nikdy nestretli a neoslovili sa a donúti ich medzi sebou komunikovať, z čoho vyvstávajú rôzne komické situácie.

Lauren je veľká kočka ale nemá rovnaký zmysel pre priority ako väčšina ľudí. Je neustále na očiach a rada sa pretŕča na sociálnych sieťach. Klame seba a svoje okolie, zatiaľ čo reálne umiera hladom a potrebuje si nájsť skutočnú prácu. Naproti nej je Olívia, ktorá sa nevie prispôsobovať novým zmenám a jej jediným cieľom je zachrániť rodinnú cukráreň a nájsť si ideálneho manžela. Najmladšou je Salma, učí históriou, je športovo založená a býva u svojej mamy na predmestí Paríža.

O tom, že vzájomné spolužitie troch „skorosesetier“ bude dosť výbušnou záležitosťou, sa presvedčíte už od dnes v slovenských kinách.

Mať jednu alebo viac sestier býva niekedy zložité, ale kto by nás potom rozosmial, vypočul, s kým by sme sa smiali či hejtovali rovnaké veci ak nie s nimi.

SÚŤAŽ

Ak máš aj ty svoju sestru, prípadne „skorosestu“ v podobe priateľky, vyhraj pre ňu náhrdelník SWAROWSKI od MOLOKO. Stačí sa zapojiť do súťaže na našej fan page Feminity.sk na Facebooku.

- reklamná správa -