Presunúť na hlavný obsah

Na veľkosti nezáleží: Toto sú techniky pre vaše dokonalé uspokojenie

Sex

Zaručí veľký penis skutočne dokonalé uspokojenie a intenzívne orgazmy? Alebo je tajomstvo úžasného sexu niekde celkom inde?

Mnohí muži si predstavujú, že ženská populácia omdlieva pri pohľade na objem mužovho rozkroku. Vďaka tomu však často podliehajú panike, keď je veľkosť ich penisu priemerná. Ak však ovládajú správnu techniku, viac ani nepotrebujú.  

Keď na veľkosti nezáleží

Vnímanie žien je iné, ako si muži predstavujú. Penis nie je ani zďaleka dôležitým kritériom pre výber partnera. Zaváži však fakt, ako si dotyčný partner poradí v posteli. Pretože neuspokojená žena, hotové nešťastie. A pokiaľ nie je zlatokopka, po zbabraných pokusoch nepomôžu už ani kvety, darčeky či víkendy na horách.

Ak sa vám stalo, že ste zažili úžasné rande a na jeho záver došlo konečne k tomu, že smerujete do jeho či vašej spálne, máte určité očakávania. Aby bol nežný (a zároveň dravý a vášnivý), krásne sa vás dotýkal, spôsoboval príjemné zimomriavky. Väčšina žien však nesníva o tom, že z nohavíc vylezie anakonda. Stať sa to, samozrejme, môže, dôležité sú však tie ostatné veci.

Technika = 90 % úspechu

Zvyšných 10 % môžeme rozdeliť starostlivosti o mužov zovňajšok, snahu pri vytváraní príjemnej atmosféry a úpravu miesta, ktoré vybral pre spomínaný akt. Na čo by mali chlapi rozhodne myslieť?

Predohra

Toto slovo sa v mužskom prekladovom slovníku nie vždy nachádza, je to však jedna z najdôležitejších súčastí sexu, o ktorom sa žena vyjadrí ako o skvelom. Hladenie vlasov, pokožky, objavovanie erotogénnych zón jazykom, to všetko sa počíta. Aj “obyčajná” masáž voňavým olejom pri sviečkach a pomalej hudbe. Vášnivá rýchlovka vo výťahu má dozaista svoje čaro, ale sex bez predohry je pre ženu často ako lízať med cez sklo.

Prečo je dôležitá? Pripraviť sa na súlož nie je pre ženu tak jednoduchá vec. Kým je schopná dosiahnuť orgazmus, potrebuje oveľa viac času ako muž. V priemere hovoríme o 14 minútach, kým je toho žena schopná. U mužov sa jedná o čas medzi jednou a tromi minútami. Predohra zabezpečí aj potrebnú vlhkosť na bezbolestné vniknutie.

Pevný penis, ktorý vydrží

Nie teda veľký, ale tak akurát pevný na to, aby bol schopný vniknúť a dostatočne dlho “pokračovať v činnosti”. Lebo ukončiť to predčasne pre nedostatočne pevnú erekciu alebo prílišrýchle vyvrcholenie, by mohlo spôsobiť sklamanie na oboch stranách.

Miesto, na ktoré sa nezabúda

Aby ste si to nevysvetlili nesprávne, vyberte príjemné miesto. Lebo lesný prístrešok na seno pre srnky nemusí byť práve tým najpohodlnejším. Aj atmosféra miesta zaváži pri celkovej bilancii, či sa sex vydaril. Ak hľadáte inšpiráciu na menej zvyčajné, ale stále príjemné prostredie, obráťte sa na novodobú sexuálnu príručku Zerexsutru

S polohami to nemusíte preháňať

Nepotrebujete byť gymnasti, aby ste si našli úžasnú sexuálnu polohu. Možno stačí len pár vylepšení klasického “misionára” s vankúšom pod bokmi partnerky. Hlbším vniknutím partner docieli požadovaný pocit, ktorý si užije aj partnerka. Prispôsobte polohu vašim schopnostiam a chuti experimentovať.

Podľa štatistík je až 84 % žien spokojných s veľkosťou penisu partnera. Potvrdzuje to tvrdenie, že prirodzenie a jeho rozmery nepatria medzi najdôležitejšie kritériá. Stačí sa vraj zamerať na to, aby žena odchádzala s úsmevom na tvári a verte, že potom budú spokojní obaja. 

- reklamná správa -