Presunúť na hlavný obsah

Najlepší darček na Valentína? Orgazmus! Darujte ho sebe aj partnerovi

Sex

Čo by ste povedali na to, keby ste mohli prežiť chladný februárový deň na poriadne horúcej vlne a zažiť s partnerom intenzívny orgazmus?

Aké zbrane použiť, aby ste dosiahli intenzívny orgazmus u svojho partnera a dočkať sa šťastného konca aj pre seba?

Menu dňa: afrodiziaká na vzbudenie vášní

Pomocou jedál, nápojov aj vôní povzbudzovali svoje libido už ľudia pred tisíckami rokov. Základom je poznanie, čo pridať do vášho jedálnička, aby vás rozpálili a pripravili na nevšedné zážitky.

Čokoláda

Azda najchutnejším afrodiziakom pre mužov je čokoláda, predovšetkým tá s čo najvyšším obsahom kakaa. Kakao obsahuje zlúčeninu fenyletylamín, ktorý spustí vo vašom mozgu podobnú reakciu ako niektoré drogy. Významný rozdiel je v tom, že čokoláda je neškodná, chutná, legálna a obsahuje aj zdraviu prospešné antioxidanty.

Kotvičník zemný

Kotvičník poznáme ako tradičnú bylinu, ktorá sa používa po generácie na energizáciu a zlepšenie sexuálnych funkcií a telesnej výkonnosti u mužov.

Kotvičník môžete vášmu milovanému naservírovať ako čaj alebo ako darček, ktorým neohrdne žiadny muž. Výživový doplnok Zerex Extralong priaznivo podporuje dĺžku styku a pomôže mu tak vydržať dlhšie ako kedykoľvek predtým.

Afrodiziakálna vôňa? To pravé nielen pre čuchové bunky

Neodolateľná vôňa je niečo, čo môže zarezonovať už pri bozku vo dverách, a jeho účinky si môžete užívať počas večere aj dlho po nej. Očarte svojho miláčika parfumom plným afrodiziakálnych prísad a večeru možno ani nedojete. Skôr ho bude zaujímať, kde sa nachádza váš bod G alebo či existuje pánsky parfum, ktorý by mal rovnaké účinky na vás.

Sex ako kreatívna aktivita

Skôr, ako skončíte na gauči alebo posteli, môžete “jemne” povzbudiť vašu aj partnerovu kreativitu. Inšpirujte sa napríklad novodobou sexuálnou príručkou, objavte doposiaľ neobjavené možnosti, smejte sa a bavte. Valentín je predsa určený len vám dvom.  

Tantrický sex

Intímny zážitok, na ktorý nezabudnete? Rozhodne tantrický sex! Medzi jeho základné princípy patrí “nikam sa neponáhľať” (= užívajte si tak dlho, ako sa len dá). Jeho súčasťou je aj príprava prostredia, dávka sebakontroly a oddiaľovanie ejakulácie. Odmenou vám však môžu byť spoločne prežité intenzívne orgazmy, vďaka ktorým na Valentína len tak ľahko nezabudnete.

Tvrdo a vášnivo alebo nežne?

Zažívate vo svojom sexuálnom živote stereotyp alebo dokonca nudu? Skúste ho v tento deň obrátiť úplne naruby. Ak sa zvyčajne oddávate pomalému a kľudnému nežnému milovaniu v misionárskej polohe, vedzte, že aj tá má svoje obmeny a varianty. Náročnejší partneri môžu vyskúšať aj zložitejšie polohy Kamasútry, ktoré stimulujú u ženy klitoris a obom poskytujú neobyčajné potešenie.

Ani oslava sviatku zamilovaných nemusí mať presne určené pravidlá. Vymeňte kino či plyšového maznáčika za niečo originálnejšie. Namiesto prachom zapadnutej zbierky plyšákov môžete zažiť niečo, vďaka čomu si budete Valentína obaja radi pripomínať. Znovu a znovu.

-reklamná správa-