Presunúť na hlavný obsah

Povedali by ste, že dcéra Katie Holmes a Toma Cruisa má už 12 rokov? Z malého anjelika vyrástla veľká slečna

Zahraničné celebrity

Z dcérky herečky Katie Holmes a herca Toma Cruisa, Suri, je dnes už veľká slečna, ktorá krásu zdedila po svojej mame. S ňou aj so svojím nevlastným otcom si vraj skvele rozumie, rovnako ako aj so svojimi nevlastnými sestrami. Tak sa zdá, že sa z nich stáva jedna veľká šťastná rodina.

Čím je staršia, tým viac akoby mame z oka vypadla

Dcérka herečky Katie Holmes a herca Toma Cruisa, Suri, bola rozkošným dievčatkom už ako malá, keď jej rodičia tvorili ešte pár. No netrvalo dlho a všetci vieme, ako tento príbeh skončil. Nech už boli ich dôvody akékoľvek, jedna vec ich už bude spájať naveky a to je práve ich dcéra, ktorá pomaly dospieva aj v takúto rozkošnú mladú 12-ročnú dámu. Pozornému oku rozhodne neunikne, že čím je staršia, tým viac sa podobá skôr na svoju slávnu mamu. Posúďte sami. 

Mohlo by vás zajímať: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Vyrastá nielen po boku mamy, ale aj nevlastného otca 

Na prvý pohľad je vidieť, že Katie má so Suri skutočne krásny a láskyplný vzťah. Na jej výchovu však nie je sama, pretože má svojom boku aj dlhoročného partnera, herca Jamieho Foxxa. Hoci sa v poslednej dobe aj objavili v médiách špekulácie, že Katie s Jamiem už viac pár netvoria, opak je pravdou a títo dvaja sa majú stále radi. A hoci Suri svojho otca má, nepochybne má na ňu vplyv aj ten nevlastný. Mohlo by sa zdať, že si s ním nerozumie, alebo že bude vzdorovitá, ako deti zvyknú byť, keď dôjde na to, že ich rodič má iný vzťah a musia akceptovať kvázi cudzieho človeka, v tomto prípade je vraj všetko inak.

Čítajte tiež: Uhádnete, ktorá hviezda kašle na toto rozkošné dievčatko? Herec dcéru nevidel takmer tri roky, dôvod je absurdný!

Suri vie nevlastný otec vraj rozosmiať a má na ňu dobrý vplyv 

Suri má vraj so svojím nevlastným otcom naozaj dobrý vzťah a majú medzi sebou vytvorené aj silné puto. Zdroj blízky okoliu Katie a Suri tiež prehovoril pre magazín Marie Claire o tom, že Jamie vie Suri skutočne rozosmiať a má na ňu aj dobrý vplyv. Tiež dodal: „Jamie má tiež z predchádzajúceho vzťahu dcéry, tak vie, ako to s dievčatami chodí, dokáže sa s nimi rozprávať o škole, chlapcoch či iných dievčenských témach.“ Suri pravdepodobne vycítila, že mu môže dôverovať a preto si k nemu vybudovala aj pozitívny vzťah. 

Suri si vychádza aj so svojimi nevlastnými sestrami

Hoci teda žije Suri v zmiešanej rodine, podľa toho istého zdroja si veľmi vychádza spolu so svojou mamou aj s Jamieho dcérami, Corinne a Annalize. Vraj spolu ako rodina trávia veľa spoločných večerov či dovoleniek. Keďže je Jamieho mladšia dcéra Annalize vekovo podobná práve Suri, obe si dobre rozumejú a sú akosi prirodzene kamarátkami, čo je pre ich rodičov len plus.

Neprehliadnite: Katie Holmes "vymenila" Toma Cruisa za tohto akčného hrdinu a ďalšie prekvapivé páry Hollywoodu!

Znie to teda tak, že sa Katie a Suri spájajú s Jamieho rodinou do jednej veľkej a šťastnej, čo môže byť pre Suri len na osoh. Pretože pre dieťa nemôže byť predsa nič lepšie ako keď žije v rodinnej pohode, čo poviete?

Diskusia k článku

comments powered by Disqus