Presunúť na hlavný obsah

Užite si babie leto s ORIGINALnymi drinkami

Zábava

Posledné teplé a slnečné dni tohto roku sa pomaly míňajú. Neváhajte a využite ich naplno.

Letným párty, ktoré sa ťahajú do hlbokých tropických nocí už odzvonilo, ale ešte stále je čas si vychutnať posledné teplé dni tohto roku. Zavolajte si zopár priateľov na príjemné posedenie na terase alebo v záhrade. Hriať vás budú posledné teplé lúče slnka, huňaté deky a zvnútra vás zohrajú originálne drinky vašej prípravy.

Jednoduchý, ale účinný, drink je KBOriginal Zázvor. Tento koktail z originálneho slovenského brandy je nenáročný na prípravu, ale osvieži aj tých najnáročnejších. Stačí vám pár kociek ľadu, ktoré zalejete aspoň jedným šotom Karpatského brandy Original. Ten potom zalejte zázvorovým tonikom alebo ľahkým zázvorovým pivom. Zamiešajte a podávajte s plátkami natenko nakrájanej limetky, odvážnejší môžu nakrájať aj zázvor.

S Karpatským brandy Original môžete počas jesene nielen očariť chuťové bunky vašich priateľov, ale aj ich ušné bubienky. Od 1. októbra do 31. novembra prebieha súťaž s Karpatským brandy Original, v ktorej môžete každý týždeň vyhrať prenosný párty reprák Panasonic. Stačí kupovať Karpatské brandy Original, registrovať pokladničné bločky na webe a mať šťastie. Zároveň je v hre aj špeciálna výhra – exkurzia do sveta brandy. Viac o súťaži sa dozviete na www.karpatskebrandy.sk.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -