Presunúť na hlavný obsah

Oslávte koniec roka vo veľkom štýle: Tieto stylingy z vás urobia hviezdu akejkoľvek párty

Móda

Záver roka sa vždy nesie v znamení večierkov. Niekto ich preferuje vo veľkom štýle, niekto v komornejšom. No tak či onak, za hviezdu môžete byť na každej párty. Stačí si len správne vybrať styling.

Oslnivá

Ak chcete firemný večierok alebo Silvester poňať naozaj vo veľkolepom štýle, tak by ste karty mali rozhodne staviť na žiarivé kúsky. A to doslova. Flitre v tomtom smere dominujú najviac, pretože nič nedokáže vzbudiť pozornosť, ako sexi minišaty posiate flitrami. Doplňte ich čiernymi lodičkami a máte look ako hollywoodska diva. 

V úzkom kruhu

Žiadny honosný večierok u vás nehrozí? Nevadí, záver roka možno osláviť aj komorne so skupinkou kolegov. V tomto prípade si vystačíte aj s basic kúskami, ktoré však môžete oživiť no nejaký výraznejší prvok - šperk, alebo zvoliť k nemu sexi líčenie. Sexi minisukňa a jemný svetrík sú výbornou dvojicou na párty v rodinnom kruhu. 

Hlavne veselo

Ak v pozvánke na večierok svieti poznámka o vianočnom dress code, môžete to poňať skutočne veselo. Originálne svetre a tričká s vianočnými motívmi či dokonca blikajúcimi detailmi budú zárukou dobrej nálady. Večierok je o pohodovej atmosfére a otužovaní vzťahov, tak prečo nezvoľniť aj pri výbere outfitu?

Vyhnite sa faux pas

Prešľapy z večierka sa pamätajú skutočne dlho. Pozor, aby ste tento rok neboli na pomyselnom „black liste“ práve vy. Preto to nepreháňajte s vizážou, prehnaný make-up alebo výrazné kúsky, napríklad hlboký výstrih a ultra mini šaty, môžu veľmi rýchlo vzbudiť nepríjemné reakcie. A nezabúdajte – na večierok sa nemešká, zvlášť ak sa začína oficiálnymi príhovormi či prípitkom.  

Ak si nie ste istá svojim stylingom, inšpirujte sa priloženými fotografiami, ktoré nájdete v galérií. Aj podľa nich môžete uvážiť, prípadne nazbierať inšpiráciu, v čom vyraziť na najbližšiu párty. 

- Najčítanejšie -