Presunúť na hlavný obsah

Inšpirácia na vianočné darčeky: Pozrite sa, čím rozhodne potešíte najbližších

Krása

Téma vianočných darčekov sa stáva čoraz horúcejšou. Ak ešte neviete, čo vybrať kamoške, mame či svokre, máme pre vás niekoľko tipov. Krásne veci vždy predsa potešia krásne ženy, no nie?

Darujte najbližším presne to, čo majú radi. Dôležitý je jednotlivec, pre ktorého prekvapenie chystáte. Na to pri výbere darčeka nikdy nezabúdajte. 

A kozmetika je skvelým darčekom, hádam pre každého. Navyše, tá s prívlastkom prírodná, či bio má aj pridanú hodnotu. Chráni našu planétu. Je skvelé, že tento typ produktov je mnohokrát multifunkčný, takže počiatočná investícia rozhodne stojí za to. 

Darčeková sada Mon Evidence

Darčeková sada Mon Evidence v limitovanom vianočnom balení poteší nielen svojím luxusným dizajnom, ale i vôňou mandarínky a delikátnej damašskej ruže, ktorá je navyše obohatená o tóny vanilky a pačuli.

Parfumovaná sviečka zimné jablko 

Ak patrí vaša svokra do kategórie milovníčiek sviečok, toto je rozhodne správna voľba. Sviečka s vôňou zimného jablka vykúzli magickú sviatočnú atmosféru. Navyše, aj po vyhorení sviečky sa pohárik stane pekným solitérom, ktorý dokáže človek v interiéri využiť. Milé, voňavé a praktické. 

Darčeková sada: Krém na ruky 30 ml, Balzam na pery- 4,8 g

Toto duo je do studenej a chladnej zimy ako stvorené. Balíček polnočné plody obsahuje výťažok z brusníc a výťažok z pupeňa čiernej ríbezle. Pri balzame rozhodne poteší 98 % zložiek prírodného pôvou bez mierálnych olejov, bambucké maslo a spomínané brusnice. Rovnako aj pri kréme je až 92%  zložiek prírodného pôvodu. 

Regeneračný balzam pre veľmi suchú pokožku - polnočné plody

Tento prírodný zázrak z Afriky je ideálnym riešením pre suchú pokožku, ktorú okamžite zbavuje pnutia. Pleť pružnejšia, na dotyk jemnejšia a hydratovaná.

Regeneračný balzam ukrýva kúzlo bambuckého masla, ktoré je naozaj dokázateľné. Je známe svojimi blahodarnými účinkami na pokožku: má vysoko regeneračné, hydratačné a vyživujúce schopnosti. A tentokrát ho sebe alebo svojim najbližším môžete dopriať v zberateľskej edícii...

Udržateľnejšie a s ohľadom na prírodu

Ako vidíte, tento rok nebude výber darčekov vôbec zložitý. Pre ešte jednoduchší nákup a ďalšie inšpirácie je pre vás pripravený vianočný katalóg na e-shope Yves Rocher. V kamenných predajniach si zakúpené produkty môžete nechať darčekovo zabaliť, a to v súlade s udržateľnosťou a rešpektom k životnému prostrediu.

Značka sa rozhodla vyradiť z ponuky celofán, ktorý sa nedá ďalej spracovať. Namiesto toho môžete vyberať z papierových obalov, ktoré sú recyklované a recyklovateľné, alebo napríklad z plechových krabičiek, ktoré po Vianociach určite nájdu ďalšie využitie.

 

- Najčítanejšie -