Presunúť na hlavný obsah

Zatancuj si so mnou, drahá! Adam Ďurica vás pozýva na romantického Valentína u vás doma

Zábava

Snívali ste, plánovali, radili sa s priateľkami... Chceli ste pripraviť svojej láske na Valentína nezabudnuteľný večer, no súčasná situácia vám skrížila plány a pokazila náladu? Nič nie je stratené, máme pre vás super tip. Dajte si rande u vás doma!

Kaufland vás totiž pozýva stráviť romantický a pohodový večer plný lásky vo vlastnej obývačke! Čo tam po tom, že sú reštaurácie ešte stále zatvorené. Vy si len rozmyslíte, čo dobrého navaríte, a my sa postaráme o to, aby vám 14. februára hrali do tanca tie najkrajšie zamilované hity od vašich obľúbených interpretov. Adam Ďurica, Peter Bič Projekt a Lukáš Adamec len pre vás zadarmo&online vyčarujú tú najromantickejšiu náladu na sviatok všetkých zaľúbených.

Nezabudnite si preto v nedeľu 14. 2. 2021 o 20:00 pustiť originálny LVE koncert na stránke www.kauflandvasbavi.sk alebo na FB Kaufland Slovenská republika.

Exkluzívny online projekt „Zatancuj si so mnou“ je ďalším pokračovaním multižánrového festivalu #kauflandvasbavi, ktorý vám už tradične zadarmo prináša spoločnosť Kaufland. Romantickým večerom vás tentoraz bude sprevádzať nielen ambasádor projektu Sajfa, ale aj jeho sympatická manželka Veronika Cifrová Ostrihoňová, s ktorou tvoria pár už viac ako 10 rokov. A možno prezradia aj ich recept na večnú lásku!

Recept na valentínsku romantiku

A pretože láska ide zásadne cez žalúdok, máme pre vás ďalší tip: originálne, netradičné, a zároveň absolútne jednoduché recepty na valentínsku večeru od najznámejších slovenských food blogeriek nájdete takisto na webke kauflandvasbavi.sk. Ak si zároveň aktivujete aj novú Kaufland Card, dezert k romantickej večeri kúpite v Kauflande ešte výhodnejšie!

Že ste na Valentína bez partnera? Nevadí, zoznámte sa!

Kaufland na Valentína zabaví všetkých. Aj nezadaných. Svoju polovičku možno spoznáte práve 14. februára počas valentínskeho livestream prenosu na FB Kaufland Slovenská republika.

- reklamná správa - 

Zapáľte sviečky, nahoďte sa do gala, pár kvapiek parfumu a – kliknite na www.kauflandvasbavi.sk

- Najčítanejšie -