Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie šaty na jar/leto 2021. Túžba obliecť sa pekne za dámu je najsilnejšia za posledné obdobie

Móda

Ruku na srdce, ktorá žena sa neteší na to, keď si na seba oblečie krásne šaty. Módny online store Answear.sk predstavuje letné novinky v ponuke Premium Fashion Brands, v ktorej nájdete aj luxusné kabelky a topánky.

Všetci sa už tešíme na sezónu jar/leto 2021, ktorá je akousi nádejou, že vykročíme zo svojej komfortnej zóny a oblečieme si pekné šaty, stretneme sa s priateľmi a oslávime všetko to, čo sme posledné mesiace nestihli. Túžba obliecť si pekné šaty a byť za dámu je teraz najsilnejšia za posledné obdobie. To nás inšpirovalo k tomu nájsť pre vás v záplave trendov tie, ktoré vám pomôžu vstúpiť do novej kapitoly a začať nový život. Vyberali sme z novej línie luxusnejších, ale stále dostupných kúskov od  Premium Fashion Brands, ktoré aktuálne nájdete na Answear.sk.

Vychutnaje si stretnutia štýlovo ako krásky zo Sex v meste

Niet známejšej módnej ikony ako je seriálová Carrie Bradshaw zo Sex v meste, ktorý sa pre veľký úspech dostal aj na filmové plátna. Jej predstaviteľka Sarah Jessica Parker sa zapísala do histórie módy výrokmi Carrie, na ktoré žiadna z nás nezabudne. Tým najvýstižnejším pre momentálnu situáciu je jej výrok: 

„Keď sa život stáva komplikovaným, existuje iba jedna vec, ktorú musíte spraviť: Navštíviť úžasnú párty.“ 

No a o hláškach adresovaných móde ani nehovoriac. Každá z nás sa teší, keď si na seba bude môcť obliecť tie najkrajšie šaty, v ktorých sa bude cítiť ako hrdinka z romantického filmu. Carrie to zhrnula pár nasledovnými vetami a nám nezostáva nič než len súhlasiť.

„Mám rada peniaze niekde, kde ich môžem vidieť. A tým miestom je môj šatník.“

„Som ochotná minúť 40 tisíc dolárov na topánky, ale nemám, kde bývať?“ 

Kvetinová záhrada na šatách s volánmi

Všetky sa už tešíme na kvety a šaty v tomto dizajne. Čím farebnejšie, tým lepšie. Bez nich si jednoducho nevieme predstaviť žiadnu jar. Color blocking vyzerá veľmi zaujímavo, ak ho zladíte s pastelovými farbami kabelky. Sme si isté, že práve rozkvitnutá záhrada na vašich šatách rozžiari vašu tvár a dodá iskru osobnosti.

Pastelový viktoriánsky štýl 

Baby blue alebo nebeská modrá má svoje čaro v tom, že pristane ženám akejkoľvek pleti. Áčkový strih šiat a pastelový viktoriánsky štýl chytí za srdce všetky romantické duše. S prešívanými šľapkami na podpätku, ktoré predĺžia nohy budete skutočne chic dáma.

Zavinovacie minišaty

Sezóna jar/leto 2021 bude patriť krátkym šatám, ktoré na svoj čas čakali dlho v skrini. Za tento čas si mnohé ženy stihli uvedomiť, akú chybu urobili, keď ich vymenili za nohavice. Nič neurobí ženu ženskejšou a elegantnejšou ako minišaty a telové remienkové sandáliky k tomu.

Odvážna mašľa

Jednoduchý strih s predsa niečím výnimočný. Svet praje odvážnym a pokiaľ si to môžete dovoliť, rozhodne siahnite po rafinovaných strihoch. Ľaliový odtieň šiat je nežný a veľmi elegantný zároveň. Tón v tóne môžete ladiť aj s kabelkou.

Bardotovský štýl zo 70. rokov

Štýl šiat zo 70. rokov podľa legendárnej Brigitte Bardot je typickým symbolom romantických, ale zároveň veľmi sexi šiat. Strih upozorní presne na tie partie, na ktoré má a žene prinavrátia jej sebavedomie. Kabelka v neutrálnom odtieni zjemní celkový look a pôsobí nerušene.

Neutrálny boho štýl 

Bohémsky štýl ženy milujú a je ako stvorený na jar a leto. Šaty v tomto prevedení nájdeme väčšinou v neutrálnych odtieňoch, no pri pohľade na tieto marhuľové, sme si isté, že si ich ihneď zamilujete. Kabelku a topánky odporúčame tentoraz tón v tóne.

Sexi pastelová čipka na negližé šatách

Buď na ne máte odvahu alebo nie. Reč je o šatách, ktoré vyzerajú ako negližé. Lemovanie v podobe čipky z nich robia rafinovaný kus, ktorý zvýrazní ženský sexepíl. V tomto pastelovom nežnom prevedení pôsobia viac fashion a rovnako aj originálny vzhľad topánok. Nebojte sa experimentovať.

Silueta presýpacích hodín

Šaty kopírujúce ženské krivky a vytvárajúce siluetu presýpacích hodín z vás jednoznačne urobia femme fatale. K nim veľmi populárna, tzv. pouch kabelka do ruky alebo pod rameno a budete neprehliadnuteľná.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe