Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Viktória Ortner: Priala by som si, aby syn a ďalšie generácie nemuseli riešiť klimatické zmeny

Modeling

Nový magazín Feminity jar/leto 2021 je práve v predaji. Našu coverstar Viktóriu Ortner zvečnil jej manžel, uznávaný fotograf Andreas Ortner. Rozprávali sme sa s nimi o súčasnej generácii, ktorú predstavujú oni dvaja, i o tej budúcej.

PORTRÉT BUDÚCNOSTI

Kradne túžba po dokonalosti osobnosť? A aká bude najmladšia súčasná generácia, generácia alfa?

V najnovšom vydaní magazínu FEMINITY JAR/LETO 2021 zvečnil našu coverstar Viktóriu Ortner z Elite Bratislava jej manžel, uznávaný fotograf Andreas Ortner. 

FEMINITY TV: Viktória Ortner na titulke FEMINITY jar/leto 2021

 

  • Priala by som si, aby syn a ďalšia generácia nemuseli riešiť klimatické zmeny

Modelka z Elite Bratislava Viktória Ortner je tvárou magazínu jar/leto 2021. Viki je známa svojím pozitívnym postojom ku svetu beauty & fashion, o čom svedčí jej denná dávka na Instagrame. Nás však zaujímal jej postoj voči svojej generácii a tej nastávajúcej, generácii jej syna, ktorého má s manželom, fotografom Andreasom, ktorý ju zvečnil na titulke nášho najnovšieho vydania magazínu.

  • Jan Birkin stiera hranice času: Keď sa inšpiráciou stáva doba, v ktorej sme nežili

Jane Birkin a Serge Gainsbourg. Fenomén sedemdesiatych rokov v Paríži. Ikonický pár, ktorý nás neustále vracia v čase. Ona, anglická herečka a speváčka s francúzskym šarmom a výrazom lolity, ktorá sa stala sexsymbolom Francúzok. On, spevák, skladateľ a textár, jeden z najplodnejších francúzskych umelcov s charizmou a povesťou búrliváka, ktorý viedol provokatívny životný štýl. 

  • Krvná skupina namiesto horoskopu: V Japonsku veria na takéto predpovede

 „Akú máte krvnú skupinu?“ Táto otázka je v Japonsku často kľúčovou pri čomkoľvek. Od zoznamovania po uchádzanie sa o pracovné miesto až po umiestnenie dieťaťa do škôlky. V krajine vychádzajúceho slnka sú presvedčení o tom, že povaha človeka súvisí s jeho krvnou skupinou a značne ovplyvňuje aj jeho život a smerovanie v ňom. 

  • Screenagers alebo generácia Alfa

Žijeme v dobe intelektu a technológií. Je zrejme ťažké predstaviť si, že už teraz pri nás vyrastajú ľudia, ktorí budú o pár rokov na oveľa vyššej úrovni ako my. Generácia Alfa.

  • Fobia Kid: Analyze this!

Ponorte sa do nevedomia a vydajte sa na cestu do vlastného vnútra. Tam, kde slová zlyhávajú, nastupujú obrazy. Cesta je dlhá, cesta je ťažká. Ku svetlu na konci tunela vás bude sprevádzať FOBIA KID.

  • Mikina Dimunova: Dobrý vkus je alchýmia

Vytvára brand identity značiek a má nezameniteľný vizuálny štýl. Krásu hľadá v nepodarených veciach a pri obliekaní ju inšpirujú dcéry. O móde, kreatívnej slobode a bazénoch sa s grafickou dizajnérkou Mikinou Dimunovou rozprávala stylistka Zuzana Kanisová.

Objednajte si magazín FEMINITY JAR/LETO 2021 a príde vám rovno domov alebo si zakúpte jeho online verziu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe