Presunúť na hlavný obsah

Michaela Kocianová na titulke FEMINITY: Umelá realita nie je cesta, no ľudia si dávajú na svoje rany rôzne náplasti

Zábava

Tvrdí jedna z najúspešnejších slovenských topmodeliek, Michaela Kocianová. V novom čísle FEMINITY vás okrem rozhovoru s ňou čakajú aj tieto zaujímavé témy. Objednajte si ho ONLINE a príde vám rovno domov alebo si zakúpte jeho elektronickú podobu.

DÉJÀ VU

Aký život by malo vaše druhé ja, keby ste o tom mohli rozhodovať?

Predstavte si, že niekde v paralelnom svete máte svojho dvojníka, ktorý žije celkom odlišný život od toho vášho. Prepadla vás zvedavosť a zvláštny pocit, aké by to asi bolo? Aký život by ste chceli, aby malo vaše druhé ja, keby ste o tom mohli rozhodovať?

V najnovšom vydaní magazínu Feminity jeseň/zima 2020 sa venujeme témam spojeným s myšlienkami pocitov DÉJÀ VU. Čaká vás unikátny obsah a rozhovory so zaujímavými ľuďmi:

Svet módy a modelingu sa otriasa v základoch a otvára brány novej dimenzie. Modelingové remeslo čelí umelo vytvorenému plytkému a povrchnému hypu, ktorý možno dosiahnuť vytvorením paralelnej virtuálnej reality. Michaela Kocianová, topmodelka najprestížnejšej agentúry Elite, putuje touto odyseou už niekoľko rokov. 

Nikdy v histórii nemali ženy také možnosti ako dnes. Dokážeme všetko, ale napriek tomu možno skonštatovať, že nikdy v histórii sa ženy nepodceňovali tak ako teraz. Lektorka a spisovateľka Gabriela Končitíková už dlhé roky pôsobí v Nadácii Tomáša Baťu, kde pozorne študuje odkazy jedného z najznámejších podnikateľov sveta a viac o nich v prepojení s dnešnou dobou (ne)sebavedomých žien sa dozviete v rozhovore.

Ľudia k nám chodia s fotkami z Instagramu a ukazujú nám, ako by chceli vyzerať, tvrdí doktorka Mária Rákusová z estetickej kliniky. Dnešná spoločnosť je založená na vizuáli, nakoľko sa reprodukčný vek ženy zvyšuje a ženy pracujú dlhšie, je bežné, že v 40-tke začína od začiatku.

Cell phone generáciu 90. rokov strieda smart phone generácia. Niektoré princípy však zostávajú zachované, jedným z nich je aj maskulínny kód vložený do ženskej DNA v podobe čistých kostýmov a biznis štýlu, tak typického pre túto éru telekomunikácií. 

Je mladý, talentovaný a tvrdí, že hudba nás presahuje. Vo svojich 21 rokoch vydal debutový album „Niekde v oblakoch,“ na ktorom sa spája elektro, hiphop, melanchólia a textový surrealizmus. So spevákom Samuelom Naďom alias SAULOM sa o hudbe, architektúre a temných miestach rozprávala stylistka Zuzana Kanisová.

„Život není hnusný a krátký. Je dlouhý a krásný,“ týmto citátom Jana Saudka otvára kňaz Karol Lovaš štvrtú kapitolu knihy „Fotograf, ktorého sa dotkol Boh“, ktorá bola na trh uvedená pri príležitosti životného jubilea Jana Saudka. 13. mája 2020 oslávil tento legendárny fotograf svoje 85. životné jubileum, na ktoré nadväzuje výstava LIFE. Priblíži vám ju producent Milosh Harajda.

Objednajte si magazín FEMINITY JESEŇ/ZIMA 2020 a príde vám rovno domov alebo si stiahnite jeho online verziu TU.

- Najčítanejšie -