Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Letné stylingy na cvičenie, ktoré vás budú baviť: V čom chodiť počas horúčav?

Fitness

Pre tie, ktoré aktívny životný štýl neopúšťa ani počas leta sme pripravili inšpiratívne stylingy do tepla. V čom chodiť počas horúčav?

Ženy s najkrajšou postavou majú jedno spoločné – šport sa stal ich životným štýlom, bez ktorého si nevedia predstaviť deň. Ani cez leto si nedajú pauzu a na svojom tele neustále pracujú. Nemyslite si, že je to len honba za pekným telom. Aktívny postoj k životu uvoľňuje endorfíny a prispieva k zdravšiemu fungovaniu tela.

Inšpirujte sa: Najkrajšie plavky, aké ste mohli vidieť: Leto 2021 ovládli pastelové farby a strihy sexi ako nikdy predtým

O tom, že activewear stylingy sú dnes úplne niekde inde ako tomu bolo v minulosti, svedčia aj outfity známych žien, ktoré chodia cvičiť. Pravidelná cvičebná rutina a obmieňanie športového oblečenia je skvelou motiváciou, ako sa pri cvičení cítiť dobre a sebaisto. Móda vás bude aj v tomto prípade baviť.

VIDEO: Módna ikona Hailey Bieber sa nevyhne paparazzi fotografom ani počas cvičenia, jej vkus je totiž skvelý

 

 

Bavlnené cyklo šortky a pastelová súprava

Bavlnená súprava obtiahnutých športových športiek a topu v kombinácii s pastelovou šiltovkou e odrazový mostík v športových outfitoch. Kombinácia, ktorá zaručenie prinesie svoj úspech. Evergreen v podobe ikonickej značky na šiltovke je doslova čerešničkou na torte.

Plavková športová podprsenka

Ak sa chystáte ku vode, fajn čas strávite aj pohybovou aktivitou. Vrchné diely plaviek prešli progresom a dnes sú športové plavky rozšírené, čo sa týka dizajnu do pekného pestrého portfólia. Aktívny životný štýl je nový luxus.

Inteligentné hodinky všade so sebou

Najlepšia motivácia je, keď vidíte výsledky. Než ich však uvidíte priamo na svojom tele, určite si kontrolujte svoj výkon a zdravie pomocou inteligentných športových hodiniek. Keď sa s nimi raz zoznámite, už ich nebudete chcieť dať z ruky dolu.

Funkčné oblečenie na cvičenie alebo beh

Nie je dôležitá móda, ale predovšetkým funkčnosť. Našťastie, dnes je aj funkčné oblečenie v krásnych dizajnových prevedeniach. Na šport jednoznačne odporúčame siahnuť po kúskoch priamo od špecializovaných športových značiek. Roky venujú výskumu a analýze správania sa tela, môžete sa preto na nich spoľahnúť.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Športové stylingy na hodinu pilatesu: V čom chodia oblečené najkrajšie ženy sveta, keď idú cvičiť?

Športové slnečné okuliare umocnia štýl

Outdoorové cvičenie si vyžaduje nielen počas slnečných dní ochranu očí pred slnkom, ale aj počas poveternostných podmienok. Športové okuliare sa rozšírili o veľmi moderné dizajny, ktoré vám pristanú a ich farebné prevedenia vám vyčarujú nové netradičné kombinácie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe