Presunúť na hlavný obsah

Beauty produkty proti starnutiu pleti: Vrátia vám to o pár rokov tým, že budete vyzerať stále rovnako krásne ako dnes

Krása

Beauty rutina s najnovšími produktami: Doprajte pleti túto starostlivosť a vyzerajte najmladšie ako viete.

Beauty koncentrát z bielej kamélie obnovuje rovnováhu tekutín v bunkách

Na boj proti matnej, suchej a unavene vyzerajúcej pokožke prichádza CHANEL, jedna z najprestížnejších značiek, s beauty novinkou HYDRA BEAUTY Camellia Glow Concentrate. Koncentrát poskytuje pleti dva v jednom – na jednej strane hydratáciu a na druhej strane zdokonalenie kvality pleti

Inšpirujte sa tiež: Krémy na tvár, ktoré vyriešia váš problém s pleťou: Už po mesiaci dokážete mať o pár rokov menej

Všestranný HYDRA BEAUTY Camellia Glow Concentrate revitalizuje pokožku a obnovuje vyžarovanie pokožky. Obsahuje extrakt z kamélie a kvasiniek, hydratačný booster vyvinutý špeciálne pre CHANEL. Camellia Japonica „Alba plena“, symbolická zložku v rade Hydra Beauty, má výnimočné vlastnosti – zachováva a posilňuje hydratáciu. Táto odroda bielej kamélie sa pestuje na poli v laboratóriu CHANEL pod holým nebom v juhozápadnom Francúzsku. Čerstvé kvety napomáhajú obnoviť rovnováhu tekutín v bunkách.
Už po jednom mesiaci používania sú výsledky nepopierateľné: objaví sa pokožka hladšia celková kvalita sa zlepší a pleť opäť žiari.

Hodvábna anti-age maska na spanie s organickou levanduľou

Najluxusnejšia očná maska od Holistic Silk (Beautysecret.sk) je vyrobená zo 100% vysoko kvalitného morušového hodvábu s hodnotou 22 momme. Hypoalergénna maska neabsorbuje krémy, ktoré zostávajú počas celej noci na pleti a plnia si svoju úlohu regenerácie spolu s maskou. Kvalitný hodváb zabraňuje naťahovaniu pokožky počas noci a spomaľuje tak tvorbu vrások alebo jej zabraňuje. Aromaterapeutické vlastnosti levanduľovej masky tlmia napätie, stres a uvoľňujú telo pre kvalitný hlboký spánok vedúci k prebudeniu plnom energie.

Umelá inteligencia hýbe trendmi: 2-minútové komplexné ošetrenie pleti

Priekopník v oblasti „chytrej krásy“ prichádza v novom dizajnovom prevedení, v elegantnej čiernej. 2-minútové komplexné ošetrenie pleti. Znamená to, že reaguje na meniace sa trendy a namiesto 10-krokovej starostlivosti o pleť sme sa posunuli k dosiahnutiu výsledkov za oveľa kratší čas. Vďaka umelej inteligencii, najmodernejším technológiám a sonickému prístroju UFO 2 Black sa každodenná rutina a individuálna starostlivosť skracuje na 2 minúty.

Modré svetlo minimalizuje výskyt nedokonalostí. Tyrkysové svetlo upokojuje podráždenú pleť. Žlté svetlo minimalizuje začervenanie a zjemňuje pleť. Červené svetlo redukuje známky starnutia pre mladistvejší vzhľad.

Skutočný luxus v boji s časom

OR ROUGE ANTI-AGING CRÈME FINE od Yves Saint Laurent Beauty. Skutočný luxus v boji proti starnutiu, ktorý pôsobí hlboko v pokožke proti 11 viditeľným známkam starnutia. Čisté, vysokovýkonné prísady a 100% bez parabénov, minerálnych olejov a síranov. Vďaka pravidelnej aplikácii získa vaša pleť bezkonkurenčné zdvihnutie a spevnenie kontúr pleti. Pleť je zároveň chránená pred jemnými linkami a vráskami, žiarivá, napdnutejšia so zvýraznenými kontúrami.

Mohlo by vás zaujímať: Estetický zákrok, ktorý naberá na obľube: Dokáže vám vytvarovať dokonalý profil bez použitia cudzích látok

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe