Presunúť na hlavný obsah

Sever s nádychom Francúzska: Inšpirujte sa módnym štýlom žien zo Škandinávie

Móda

Hoci kedysi bol škandinávsky štýl považovaný za príliš strohý a jednoduchý, dnes je všetko inak. Najmä vo fashion oblasti. Tieto ženy vedia nosiť chic kúsky a neboja sa experimentovať.

Trendy a charizmatické

Ak hľadáte nádherné kúsky na jeseň, nemusíte skončiť len pri šatníku Talianok, či Francúzok. Ženy zo Škandinávie sa stávajú vo fashion oblasti, čoraz viac inšpiratívnymi. A my sa veru ani nedivíme. Sú odviazané, neboja sa experimentovať a pritom si držia líniu prirodzenej elegancie a ženskosti. Pozrite sa, na čo nedajú pri tvorbe jesenných outfitov dopustiť. 

Hoci ich mnohé z nás vnímajú cez minimalizmus a tlmené farby, tieto ženy presne vedia ako aj takéto kúsky, urobiť jedinečnými.

Základný prvok, od ktorého neupúšťajú je, že si potrpia na kvalitné materiály. Ak by sme to mali definovať jednou vetou - ich šatník je dokonalou fúziou švédskeho a francúzskeho módneho štýlu. 

Dokonalá súhra, ktorá pôsobí famózne

Neboja sa spájať naoko nesúrodé materiály a strihy. Práve naopak. Kombinovanie rôznych štýlov je niečo, na čom je založená filozofia ich bežných lookov. Držia sa však pravidla, že jeden veľmi výrazný prvok stačí a jemu treba prispôsobiť zvyšok outfitu.

Prečítajte si: Naučte sa využívať kúzlo farieb vo svoj prospech: Červená do života prinesie vášeň, čierna vás ochráni

Ideálne je, ak sa takýmto kúskom stane košeľa, blazer, či top. V tejto časti si totiž takmer každá žena môže dovoliť experimentovať. Dokážete prekryť nedostatky a dostať do popredia svoje prednosti. 

Legendárne klasika inak

Módna evolúcia a zemité odtiene sú niečím, čo je síce pre tieto ženy typické, no ak ich zvolia, potrpia si na samotné strihy. Aj kostýmové nohavice, ktoré sú legendárnou klasikou, môžu s crop topom a svetrom, pôsobiť luxusne, smelo a charizmaticky zároveň.

Neprehliadnite: Kabáty na chladnejšie letné večery: Nemusí to byť len klasika, stavte na košeľové sako, prešívané vzory či blazer

Držte sa v tomto prípade, celého outfitu v totožných tónoch. Uberiete si tým vek a zároveň podčiarknete eleganciu. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe