Presunúť na hlavný obsah

Háčkované sukne na výslní: Pozrite sa, ako tento trend nosiť

Móda

Pletené a háčkované sukne sú aktuálne veľkým trendom. Môžete ich pokojne nosiť aj počas chladnejších dní a navyše v nich vždy zaujmete.

Retro trend, ktorý je chic a vždy upúta

Háčované a pletené sukne sa čoraz častejšie objavujú na prehliadkových mólach a v kolekciách najprestížnejších značiek. Kým minulý rok patril najmä pleteným vestičkám, teraz vrámci trendov majú prvé miesto práve takéto sukne.

Dávno to už nie je len kúsok, ktorý môžete nosiť k plavkám. Práve naopak, dokážete ich skvele kombinovať. Na prehliadke módneho domu Chanel, sa o tom mnohé ženy presvedčili. 

Neprehliadnite: Kabáty na chladnejšie letné večery: Nemusí to byť len klasika, stavte na košeľové sako, prešívané vzory či blazer

Tento typ sukne si môžete obliecť aj počas chladnejších dní a skvele ju vrámci outfitu dokážete variovať. Je to jasným dôkazom, že len jeden kúsok dokáže perfektne oživiť akýkoľvek nudný look. 

Farby, farby, farbičky

Na chladnejšie jesenné dni, choďte do dlhších verzií, ideálne je aby boli nad členky, prípadne pod kolená. Vyzerá to nielen dobre, ale zároveň si takouto dĺžkou, nebudete deformovať postavu

Pokojne siahnite aj po farbách. Nemusíte sa báť ani výraznejších odtieňov, držte sa však pravidla - jeden výrazný prvok a dosť. Dotvorte potom look už len jednoduchou bielou košeľou, či tričkom. 

Ženskosť a zvýraznenie kriviek

Pokiaľ vám nechýba odvaha, choďte aj do mini verzíí. Skvele vyzerajú háčkované topy a sukne spolu, kedy docielite krásny celoháčkovaný outfit. 

Prečítajte si: Naučte sa využívať kúzlo farieb vo svoj prospech: Červená do života prinesie vášeň, čierna vás ochráni

Vrácmi odtieňov sa odporúča vyhnúť bielej a siahnuť skôr po pastelových verziách. Samotná biela v takejto forme by nemusela veľmi lichotiť akejkoľvek postave. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe