Presunúť na hlavný obsah

Byť pekná a dobre sa obliecť dnes nestačí: Tričká s citátmi GIRL POWER pre všetky ženy predurčené na úspech

Móda

Answear.LAB prichádza s limitovanou kolekciou GIRL POWER na Answear.sk, ktorá ukáže vašu skutočnú silu. Pri tejto príležitosti organizuje 1.10. event Inšpiratívne ženy s ambasádorkami GIRL POWER, Katarínou Linczényiovou a Sandrou Svitekovou. Výťažok z predaja kolekcie GIRL POWER a z predaja vstupeniek z eventu poputuje do Karpatskej nadácie na podporu vzdelávania.

V čase, kedy si naplno uvedomujeme, že kolobeh módnych trendov musí spomaliť, prichádza módny online store Answear.sk s limitovanou udržateľnou kolekciou GIRL POWER od answear.LAB určenou pre všetky ženy, ktoré sa neboja realizovať svoje sny.

Módne trendy sú pominuteľné, názory silných žien večné

Módne trendy sa za posledné roky menili rýchlosťou svetla a dá sa povedať, že každú sezónu sa nosilo všetko a zároveň nič. Byť pekná a dobre sa obliecť dnes nestačí. Ženy chcú viac. 
Kolekcia GIRL POWER od answear.LAB poukazuje na nezdolateľnú silu žien, ich potrebu nezávislosti, ktorá im umožňuje napredovať, realizovať sa a plniť si svoje sny. 

„Touto kolekciou som chcela vytvoriť niečo viac ako len bežné oblečenie, vyjadriť viac ako len módny prvok. Preto sú známe symboly podporené motivačnými výrokmi, ktoré nabádajú mať odvahu, siahnuť na dno svojich možností a mať odhodlanie skúšať nové veci. Pri tvorbe každej kolekcie si musím byť istá, že si nájde svoje miesto vo svete a nebude len interpretáciou trendov danej sezóny," hovorí Agnieszka Korsak, managerka značky answear.LAB.

Rebelujúca, inšpirujúca, nebojácna. Tri vlastnosti, ktoré dokonale rozohrávajú hru a charakterizujú ženu, ktorá sa nebojí ukázať svoju skutočnú silu. Voľné tričká, teplákové súpravy, džínsy, biele košele či praktické čierne šaty sú riešením pre spomínané dočasné trendy.

Kolekcia GIRL POWER od answear.LAB je vzhľadom na súčasnú snahu o progres v oblasti módy a záchranu planéty, ako aj módy samotnej eco-friendly. Je vyrobená z ekologických materiálov: bavlny, bambusu, tencelu s prídavkom recyklovaného polyesteru a má certifikáty GOTS a Oeko-Tex. Koža použitá pri výrobe topánok pochádza z vedľajších produktov udržateľného poľnohospodárstva a univerzálne tašky sú kompletne vyrobené z recyklovaných vlákien.

Buď odvážna

Buď odvážna a neboj sa prijať výzvy, ktoré prináša tento svet. Choď si za svojimi nenaplnenými snami a nerieš, čo si budú myslieť ostatní. Ver samú v seba a to ťa najviac posilní a posunie vpred. Úspešným ženám patrí svet.

Narodená pre prepísanie histórie

Individualistka, ktorá má vlastný názor a hodnoty. Nemyslí pritom len na seba, ale svet ako celok jej nie je ľahostajný. Jej životný štýl je vzorom a inšpiráciou aj pre ostatných. 

Zachráň svet

Módne trendy nestačia. Dôležité je zaujímať sa aj o hlbší význam módy ako takej. Ekologický prístup, inovácie a posun vpred v tejto oblasti je neoddeliteľnou súčasťou jej „šatníka“.

Answear.LAB GIRL POWER kolekcia na podporu Karpatskej nadácie

Výťažok z predaja poputuje Karpatskej nadácii, ktorá na Slovensku pôsobí už 27 rokov.  Od svojho založenia v roku 1994 aktívne podporuje komunity, poskytuje finančnú podporu, vzdelanie či poradenstvo tým, ktorí to potrebujú. Svojimi aktivitami prispieva aj k zlepšeniu postavenia žien na trhu práce. Práve tieto činnosti nadácie, ktoré sú venované ženám, budú môcť naďalej efektívne pomáhať aj vďaka Answear a tým, ktorí si kúpia oblečenie z tejto kolekcie. 

Nenechajte si ujsť event Inšpiratívne ženy

V nadväznosti na ideu nezávislých žien, ktoré si idú za svojimi jasne definovanými snami a cieľmi, prichádza Answear s eventom Inšpiratívne ženy, ktorý sa uskutoční 1. 10. 2021 v Hub Hub Bratislava alebo online.

Ambasádorkami projektu GIRL POWER sú Katarína Linczényiová a Sandra Sviteková. Súčasťou eventu bude aj predstavenie novej kolekcie GIRL POWER od Answear.sk počas módnej prehliadky. Celý výťažok z predaja kolekcie GIRL POWER a z predaja vstupeniek z eventu Inšpiratívne ženy poputuje rovnako do Karpatskej nadácie. 

Rozhovory s troma inšpiratívnymi spíkerkami na zaujímavé témy:

Katarína Linczényiová - Cesta od freedivingu k stresmanažmentu
Sandra Sviteková - Škola s tisíckami žiakov a bez tabuľe 
Monika Belmechri - O prekonávaní samého seba, o pádoch a výšinách, o znovuzrodeniach

HUB HUB: Vstupenky na event Inšpiratívne ženy v HubHub Bratislava si môžete zakúpiť TU.

LIVESTREAM: Ak sa eventu nemôžete zúčastniť, sledujte livestream priamo TU.

Katarína Linczényiová, mentorka mentálnej reziliencie a stres manažmentu, leadership koučka, motivačná spíkerka a bývalá profi atlétka v športe freediving, ktorá v roku 2013 dosiahla tretí najhlbší ženský ponor na svete v disciplíne s plutvou, a to neuveriteľných 85 metrov na jeden nádych.

Sandra Sviteková, vyštudovaná učiteľka, ktorá si prostredníctvom svojich náučných YouTube videí s historickou a filozofickou tematikou, získala pozornosť celej mladej generácie. Jej kanál Dejepis Inak má v súčasnosti neuveriteľných 164 tisíc odberateľov. Svojou prácou inšpiruje ostatných a snaží sa prebúdzať lásku k dejinám.

Monika Belmechri, konateľka spoločnosti Gam's a neuveriteľne akčná žena. „Ľudia v našom okolí chceli vyzerať lepšie,krajšie – sami pre seba. Stále častejšie tu bol dopyt po jedálničku na mieru s obsahom proteínov… Zrodila sa myšlienka vlastného proteínového produktu, čo viedlo k nápadu vlastných proteínových tyčiniek. Byť lepšia, byť krajšia, pre seba. Takto jednoducho začal náš príbeh.“

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe