Presunúť na hlavný obsah

Premena Dominiky Cibulkovej: Prezradila, ako sa jej podarilo zhodiť 20 kíl bez drastických diét

Slovenské celebrity

Jedna z najznámejších postáv slovenského šoubiznisu fanúšikom otvorene priznala, že s kilami navyše sa síce musela popasovať, no výsledok rozhodne stál za to.

Napriek tomu, že Dominika Cibulková patrila stále medzi pohybovo aktívne ženy a aj vďaka profesionálnej kariére tenistky sa mohla pýšiť vyšportovanou postavou, jej figúra sa počas jedného z jej najkrajších období života, keď čakala svojho synčeka Jakubka, pochopiteľne zmenila. Známa Slovenka si síce z kíl navyše nerobila ťažkú hlavu, no po pôrode sa ich rozhodla zbaviť - a fanúšikov najnovšími fotografiami poriadne prekvapila. 

V obtiahnutom modeli od francúzskej módnej návhárky Mariny Serreovej totiž nepredviedla len štíhly pás, ale zároveň aj pekné ženské krivky. „Nebojte sa byť sám sebou - ja sa určite nebojím,'' napísala k záberu, na ktorom okrem nápaditého kompletu predviedla aj svoju momentálnu formu. Tým, ktorí Dominiku sledujú pravidelne, neušlo, že bývalá športová reprezentantka zhodila hneď niekoľko kíl.

Odmieta sebaľútosť

Progres tak, ako nič v živote, Dominika nemá zadarmo. Na svojej postave popri synčekovi a vlastnom podnikaní totiž neustále pracuje - či sa jej chce, či nie. „Makať, makať a len makať - disciplína! Existuje toľko výhovoriek na svete, ale keď chce niekto naozaj schudnúť, urobí pre to všetko. Každý človek vie schudnúť (pokiaľ nemá zdravotné problémy). Najdôležitejšie sú dve základné veci, okrem psychického nastavenia, aj strava a pohyb,'' prezradila Dominika fanúšikom na sociálnej sieti.

Napriek tomu však mamička jedným dychom dodáva, že aj ona má svoje slabiny. V jej prípade to je strava. „Musím mať pripravené jedlo, čo mám zjesť a nič navyše nevymýšľať, pár mesiacov som na vyváženej krabičkovej strave a neviem si to vynachváliť,'' uviedla Cibulková ďalej. Pohybu sa venuje približne štyrikrát do týždňa, pričom nezabúda najmä na kardio

Vďaka tomuto režimu idú kilá dole rýchlou, ale najmä zdravou cestou. „Neviem koľko som presne schudla, ale cítim to na oblečení. Od pôrodu to bude ale určite aj nejakých 15-20 kíl. Bohužiaľ, nie som typ, ktorý chudne sám od seba, ani kojením, ani prechádzkami s kočíkom, ale nie je horšia vlastnosť ako sebaľútosť, to maximálne neznášam,'' priznala mamička Jakubka, ktorá svojju motiváciu mala už od začiatku. „Chcela som sa opäť páčiť sebe, môjmu manželovi, obliekať si obľúbené kúsky zo šatníka, to ma nakoplo... každý má inú motiváciu, len ju treba nájsť a pevne sa jej držať!'' poradila najmä ženám Dominika a dodala, že sa netreba báť ani zhrešenia. Sama má totiž raz do týždňa cheat day, dáva si však pozor, aby ho dodržiavala.

Neprehliadnite: Patrí medzi najštýlovejšie ženy slovenského šoubiznisu. Mama Dominiky Cibulkovej je stále v top forme

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe