Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Módna návrhárka Lýdia Eckhardt je na scéne už 30 rokov. Úspechu vďačí najmä jednej svojej vlastnosti

Feminity TV

Meno Lýdie Eckhardt je na slovenskej módnej scéne už stálicou. Niet sa čomu čudovať - známa módna návrhárka počas svojej kariéry vytvorila tisícky modelov, ktoré majú čoraz väčšiu fanúšikovskú základňu.

S vlastnou značkou začala ešte v dobe, ked' bola slovenská lokálna tvorba v plienkach. Nepochybne tak možno povedať, že práve svojou prácou prispela k rozvoju módnej scény v našej krajine - a čo je ešte obdivuhodnejšie, stále sa drží na vrchole, medzi tými najlepšími stálicami. Jej modely sú ľahko nositeľné, hravé, éterické, ale aj jednoduché - záleží na tom, čo preferujete. 

„Ak by som si mala vybrať to, čo je môjmu srdcu najviac blízke, sú to jednoznačne nohavicové kostýmy. Tie obľubujem aj ja,'' priznala vo Feminity pri pohľade na svoje výtvory. Rovnakú vášeň a lásku však dáva do každého kúsku, ktorý jej prejde rukami. 

„Ťažko povedať, koľko modelov mám za sebou. Dvakrát do roka nová kolekcia, popritom však zákazky pre rôzne ženy, pravdepodobne sú to tisíce kúskov,'' zamyslela sa pre nás a dodala, že niektoré z nich, tie najnovšie, už čoskoro uvidíme na prehliadke. Tá sa bude konať 6. mája pri príležitosti 30.výročia založenia značky.

Ak by išlo všetko podľa harmonogramu, už dávno by bola odprezentovaná, no tentokrát to zmenila pandémia. Niet pochýb, že divákov však čaká o to väčší zážitok. 

FEMINITY TV: O tom, ako sa Lýdii podarilo uspieť, ale aj o tom, čo má pred sebou, sa dozviete v rozhovore

 

Vstupenky na módnu show Lýdie Eckhardt, ktorá sa uskutoční 6. mája 2022, si môžete kúpiť cez Predpredaj.sk.

 
 

 

 

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe