Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Martin Carev na Schwarzkopf Elite Model Look 2022 v ČR: Príď na casting a môžeš získať tieto skvelé ceny

Modeling

Castingami Schwarzkopf Elite Model Look 2022 v ČR sprevádza ambasádor Martin Carev. Všetci účastníci castingov absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu.

Castingy sa konajú v dňoch od 12. mája do 25. mája v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Českej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorom súťaže je digitálny kreatívec a youtuber Martin Carev, ktorý sprevádza všetkými castingami. 

Čítajte viac: Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022

Teším sa z možnosti realizovať castingovú tour. Sme radi, že môžeme dať mladým záujemcom možnosť predstaviť sa nám vo všetkých regiónoch Českej republiky. Castingy sú dlhodobo skvelou platformou hľadania nových tvárí rôznych typológií, ako u dievčat, tak aj u mužov. Existuje mnoho podôb krásy, modeling nehľadá dokonalosť, ale mladých ľudí, ktorí majú chuť v modelingu pracovať na vysokej úrovni.

Všetci účastníci castingov absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu. V rámci castingov budú prebiehať losovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, dekoratívnej kozmetiky The ONE od Oriflame, vlasového stylingu Rowenta a predplatné časopisu Elle.

12.5. Karlovy Vary

 


13.5. Plzeň

 


14.5. Teplice

 


15.5. Praha

 


16.5. Liberec

 


17.5. Pardubice 

 

18.5. Frýdek-Místek

 

19.5. Opava

 

20.5. Ostrava

 

21.5. Olomouc

 

22.5. Brno

 

23.5. Jihlava

 

24.5. České Budějovice

 

25.5. Praha

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe