Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Modelingový expert Saša Jány: Nie je to len výhra v genetickej lotérii – aby modelky prerazili, potrebujú čosi viac

Modeling

Byť na očiach verejnosti a vnímať pozornosť publika nie je len o dbaní na vzhľad, ale aj o atribútoch, ktoré stoja za tým. Aj preto sa agentúra Elite Bratislava rozhodla pre unikátny workshop.

Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že byť profesionálnou modelkou je založené najmä na vizáži, riaditeľ známej modelingovej agentúry Saša Jány už roky tvrdí opak. „Stále dievčatám a chlapcom pripomínam, že to nie je o tej - ako to volám ja, výhre v genetickej lotérii. Na to, aby prerazili, potrebujú čosi viac,'' prezradil nám pre Feminity. 

Uvedomuje si tiež fakt, že modelingová kariéra často nebýva na desiatky rokov a má svoju trvanlivosť. Mnoho z modelov sa však zvyčajne uplatní v umeleckej sfére - a nájsť ich môžeme za fotoaparátom, v módnej brandži, kde navrhujú modely alebo dokonca aj ako herečky. 

Práve to bolo impulzom, aby svoje sily spojila tanečná škola Riverpark Dance School a čosi o kariére umelkyne, ale aj iných témach, ako vystupovaní na verejnosti, pódiu či prijímaní porozprávala aj bývalá tanečníčka Iveta Tkáčová. Tá nám zároveň odhalila nádherné priestory, v ktorých budú po novom trénovať jej zverenci. 

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s modelingovým expertom Sašom Jánym

Už čoskoro štartujú castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2022 na nové tváre modelingu. Príď sa ukázať na casting a možno si to práve ty, ktorá/ktorý zaujme!

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe